Śmieszne wpisy wikipedia

Pobierz

Nauki ścisłe i przyrodnicze • Nauki społeczne i humanistyczne • Technika • Geografia • Historia • Kultura • Społeczeństwo .Jak nazywa się ta "śmieszna wikipedia "?. Wpisy i ogłoszenia, a nawet "Kturyś zanas cierpiał.".. Delete.svg; Disambig.svg; CC-BY-SA.svg; CC-BY-NC-SA.svg; SpołecznośćŚmieszne wpisy.. Jedna z nich zawisła w firmie.. 29 lipca 2017, 9:01 śmieszne wpisy; dowcipne karteczki .Najnowsze wpisy.. Dołącz do naszej społeczności.Wikipedia - znaleziska i wpisy w tagu #wikipedia - Śmieszne Filmy, Filmiki, Gry Online -milanos.pl.. Podryw na pieniądze, wino i kupony do restauracji McDonald's.. 2011-08-26 10:20:43; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Te ogłoszenia mają swój profil na Facebooku - po prostu.Zobacz najciekawsze publikacje na temat: śmieszne wpisy Sokółka; Śmieszne Wpisy; Śmieszne wpisy.. Tego nie da się odzobaczyć Ludzie różne rzeczy wypisują.. Podryw na pieniądze, wino i kupony do restauracji McDonald's.Pliki na licencji Creative Commons.. Zobacz galerię zdjęć.. Niektóre są niewiarygodne, inne śmieszą absolutnie!. Prosimy nie traktować jej poważnie.. Dziwne i żenujące sposoby na podryw.. Są prawdziwe!. Wpisy i ogłoszenia, a nawet "Kturyś zanas cierpiał.".. Dziwne wpisy, których nie można było uznać za sensowne artykuły, znajdują się na stronie Wikipedia:Głupie dowcipy i czysty bezsens .. Dziwne i żenujące sposoby na podryw..

2022-04-19 21:10:04;Śmieszne Wpisy; Śmieszne wpisy.

Cytaty pasują do Facebook, Gadu Gadu, Skype, NK, AQQ i wszystkich innych komunikatorw.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Dziwne i żenujące sposoby na podryw.. Zobacz galerię zdjęć.. Na tej stronie umieszczamy to, co uważamy za niewczesne dowcipy lub kompletny bezsens, a co zostało wpisane przez nowicjuszy oraz dowcipnisiów.Jest to dość ogólna i szeroka definicja, ale istnieją także artykuły, które nie spełniają powyższych warunków a są uważane za nietypowe.. Tego nie da się odzobaczyć Ludzie różne rzeczy wypisują.. Niektóre są niewiarygodne, inne śmieszą absolutnie!. Losowanie jutro 18:00 ( 27.07 ), wysyłka na mój koszt.. [ZDJĘCIA] Sułtan, wójt gminy, domorosły poeta i inni.. Niektóre są niewiarygodne, inne śmieszą absolutnie!Zobacz najciekawsze publikacje na temat: śmieszne wpisy Ostrów Wielkopolski; Śmieszne Wpisy; Śmieszne wpisy.. Wpisy i ogłoszenia, a nawet "Kturyś zanas cierpiał.".. [ZDJĘCIA] Sułtan, wójt gminy, domorosły poeta i inni.. I nieważne gdzie to robi: takim samym naruszeniem jest korzystanie w tym celu ze strony osobistej, własnej strony dyskusji .Śmieszne Wpisy; Śmieszne wpisy.. Tekst udostępniany na .Z Wikipedii, wolnej encyklopedii.. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc uprawę Mireczka aukcja allegro pokaż spoiler #chili #papryka #chili #paprykaMay 19, 2022Zobacz najciekawsze publikacje na temat: śmieszne wpisy Murowana Goślina; Śmieszne Wpisy; Śmieszne wpisy..

Żeby tępić wpisy o zagładzie wandali, to przesada.

Nie jest to naruszenie WP:NOR, ale Wikipedia:Czym Wikipedia nie jest, pkt 8 (Wikipedia is not a free web host).. Tego nie da się odzobaczyć Ludzie różne rzeczy wypisują.. Podryw na pieniądze, wino i kupony do restauracji McDonald's.Sep 25, 2021Śmieszne Wpisy; Śmieszne wpisy.. Jaki smartwatch żeby wyświetlał zdjęcia 2022-04-23 23:16:45; Czy Putin zasłużył na medycznego nobla/jobla za uwalenie kowida w kilkadziesiąt godzin?. Wikipedia:Głupie dowcipy i czysty bezsens Ta strona została stworzona przez społeczność wikipedystów w celach rozrywkowych i ma charakter humorystyczny.. Stwórz z nami największą bazę opisów i statósów na wszystkie kominikatory.. Zobacz w Wikiźródłach Nietypowe teksty Miej to na uwadzeWikipedia:15 lat Wikipedii/Złóż życzenia/wpisy.. 15 lat Wikipedii. Lista złożonych życzeń i opowiedzianych historii Tę stronę ostatnio edytowano 15 sty 2016, 00:10.. Jak dobierać opony do pojazdu ciężarowego?. Poznajcie Opowieści z Tindera!. Poznajcie Opowieści z Tindera!. Poznajcie Opowieści z Tindera!. Dziwne i żenujące sposoby na podryw.. 24 maja 2022 - 20:22Zobacz najciekawsze publikacje na temat: śmieszne wpisy Nowy Tomyśl; Śmieszne Wpisy; Śmieszne wpisy.. Witaj w Wikipedii, wolnej encyklopedii, którą każdy może redagować.. 1 512 374 artykuły, w tym 4445 wyróżnionych..

Obserwuj 0.Feb 5, 2022Różne śmieszne wpisy urozmaicają życie.

[ZDJĘCIA] Sułtan, wójt gminy, domorosły poeta i inni.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Są prawdziwe!. 31 maja 2022 - 12:28; Prawo jazdy na motor - od czego zacząć i jaką kategorię A wybrać?. Co jeszcze wymyślą nieudolni randkowicze z czeluści.1 day ago 27 maja 2022 - 12:44; Etykieta parkingowa, czyli podstawowe zasady savoir vivre podczas parkowania - jakich zachowań się wystrzegać?. Podryw na pieniądze, wino i kupony do restauracji McDonald's.Dec 4, 2021Z racji, że moje zapasy zostały już zrobione, mam do rozdania ( #rozdajo) 1,25kg zielonej papryki Jalapeno z własnej uprawy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt