Rzeczy przydatne w aucie

Pobierz

Nowe modele samochodów w wielu przypadkach jest w stanie naprawić jedynie specjalista.Alkomat elektrochemiczny - praktyczne wyposażenie kierowcy.. Popielniczkę solarną po prostu wkłada się do uchwytu na napoje.. Podstawą jest zmniejszanie tarcia pomiędzy współpracującymi ze sobą elementami.. Na początek zaczynamy od przydatnego gadżetu i patrząc na statystyki policyjne, to akcesorium na pewno przydałoby się wielu kierowcom.. Czy obowiązkowa jest kamizelka odblaskowa?. 2 Prostownik Kiedy padnie akumulator na wyjeździe jesteśmy w niezłych tarapatach.. Należy dostosować zestaw do modelu samochodu.. W tym celu najlepiej zaopatrzyć się w dodatkową popielniczkę solarną.. Pozwalają zaglądać pod maskę bez brudzenia sobie rąk i przydają się przy pracach w miejscach docelowych.. Warto również mieć apteczkę i podnośnik.. W pokrywę wbudowano ogniwo słoneczne, które ładuje się w świetle dziennym.. Bardzo często kierowcy mają ją w pojeździe, ale nie jest ona wymagana przepisami.W ofercie naszego e-sklepu znajdziesz przydatne gadżety do auta, takie jak: termiczny kubek kierowcy, organizer na fotel samochodowy, samochodowy elektryczny pojemnik na Lunch, lokalizator kluczy, gadżety do smartfona, mata ochronna dla psa, przeciwsłoneczne rolety.. Nov 23, 2021W takiej apteczce powinny znajdować się m.in. plastry z opatrunkiem, opaska uciskowa, rękawiczki lateksowe, koc ratunkowy, nożyczki do cięcia bandaży..

Wyposażenie auta można podzielić na dwie kategorii przydatne i obowiązkowe.

Mowa oczywiście o akcesoriach, które warto i które koniecznie trzeba mieć w swoim samochodzie.. Wiele osób ma prostownik, ale zazwyczaj trzyma go w garażu.Nowe auta coraz rzadziej wyposażone są w popielniczki.. Każdy kierowca powinien dowiedzieć się, jak odpowiednio wyposażyć swoje auto oraz jakie przedmioty powinny się w nim znaleźć, aby jazda była nie tylko komfortowa, ale również .Dobrze wyposażona apteczka powinna być zaopatrzona w gumowe rękawiczki ochronne, opaskę uciskową, maseczkę do przeprowadzenia sztucznego oddychania, koc termiczny, bandaże, gazę, trójkątną chustę, opaskę uciskową, środek do dezynfekcji oraz plastry i nożyczki.Zwróćmy też uwagę na to, jak działa nawiew w aucie.. W samochodzie zawsze powinno się mieć latarkę, aby w nocy móc oświetlić komorę silnika, w razie niespodziewanej awarii a nawet sprawdzenie stanu płynu chłodniczego.. Zgodnie z prawem powinniśmy w samochodzie mieć gaśnicę i trójkąt.. Olej ma właściwości chłodzące.Rękawice ze zdjęcia towarzyszą mi od lat..

Na pewno do rzeczy obowiązkowych należą takie rzeczy jak apteczka czy trójkąt ostrzegawczy.

Do takich przedmiotów możemy zaliczyć np. zestaw kluczy, linkę holowniczą, scyzoryk i prostownik.. Po otworzeniu pokrywki zapala się oświetlenie.Obowiązkowe wyposażenie auta reguluje Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. Co należy do obowiązkowego wyposażenia samochodu?. Oczywistą rzeczą jest też to, że poza latarką powinien znaleźć się tez lewarek klucz do kół.Wiele osób w aucie spędza na prawdę dużo czasu, więc sama kierownica i skrzynia biegów to nie jest pożądane wyposażenie naszego auta.. Olej silnikowy Olej silnikowy spełnia szereg zadań kluczowych dla prawidłowego funkcjonowania jednostki napędowej.. Gotowe zestawy można kupić np. w marketach.. Sprawdź, co składa się na obowiązkowe wyposażenie samochodu, za co można dostać mandat, a co wbrew wielu błędnym opiniom, w samochodzie nie musi się znaleźć.Feb 26, 2022Rzeczy przydatne w samochodzie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt