Ramowy plan wydarzeń antygona

Pobierz

9.Poświęcenie siostry Ismeny.. 3.Losy Edypa i jego rodziny.. Wizyta Romea u ojca Laurentego 8.. Akcja w książce zaczyna się jak on już został królem i ma czworo dzieci z Jokastą.. Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać; Anonymous, czw., 10/08/2009 - 18:53Konrad Wallenrod - Antygona - plan wydarzeń, Sofokles - Antygona - streszczenie, opracowanie.. 8.Kreon odrzuca względy rodzinne.. Pieœñ stoj¹ca chóru - pochwa³a rodzaju ludzkiego.. 7.Antygona wierna prawom boskim.. Duże wymagania kobiety 6.. Przedstawienie przez chór okolicznoœci bratobójczej walki.. zadanie dodane 3 lutego 2014 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] plan-ramowy +1 głos.. Rozmowa Antygony z Ismen¹ o rozkazach Kreona.. Skazanie Antygony na śmierć głodową.. Dojazd na miejsce 7.. Dokonanie zakaznego obrzędu pogrzebowego przez Antygonę.. Ucieczka Waltera z Halbanem do Litwy .Plan wydarzeń.. Tajemnicza rozmowa Romea i Julii w oknie (scena balkonowa) 7.. Rozmowa sióstr o zaistniałej sytuacji.. Postanawia mimo wszystko pochować Polinejkosa.. 4.Poglądy Kreona na władzę.. Halban, dworski tłumacz rozbudza w chłopcu uczucia patriotyczne, opowiada o ojczyźnie, śpiewa ludowe pieśni.. 2.Decyzja Antygony pogrzebaniu zwłok brata.Król Edyp - plan wydarzeń, Sofokles - Król Edyp - streszczenie i opracowanie Ułóż krótki plan wydarzeń do Antygony..

Napisz plan wydarzeń Antygony.

Wychowanie Waltera Alfa w zakonie, według jego zasad.. Rozmowa sióstr o planie pochówku.Przydatność 80% Plan wydarzeń "Antygony" .. o.O 2010-09-20 15:57:45 Co to jest ramowy plan wydarzeń ?. Rozmowa Kreona z Hajmonem zakochanym w Antygonie i prośba o zmianę decyzji.Plan wydarzeń w "Antygonie" Bohaterowie i wydarzenia 1.. 3.Plan wydarzeń Antygony : 1.Zakaz grzebania ciała Polinika wydany przez Kreona.. Król dowiaduje się o złamaniu rozkazu.. 3.Losy Edypa i jego rodziny.. Wiadomość o czynie Antygony - próba powtórnego pochówku.. Nieuleczalna choroba Karola.. Karol umiera i dołącza do brata.. Ismena próbuje ratować siostrę.. Razem z Ajschylosem i Eurypidesem, z którymi zresztą współzawodniczył w teatralnych igrzyskach, stanowili oni tzw. Wielka Trójkę Greckich Tragików.,,Antygona" oparta jest na micie rodu Labdakidów.1.Zakaz grzebania ciała Polinika wydany przez Kreona..

Plan wydarzeń Antygony.

8.Kreon odrzuca względy rodzinne.. Rozwiązania zadań.. Niestety, jest już za późno, gdyż Antygona nie żyje, a zaraz po niej zabija się Hajmon.. Wieść o próbie pogrzebania zwłok Polinika.. "Antygona" Sofoklesa [plan wydarzeń] Zakaz Kreona.. Antygona Sofokles.Plan wydarzeń.. Wieść o próbie pogrzebania zwłok Polinika.. Antygona zostaje schwytana i postawiona przed obliczem króla.. Wizyta w karczmie u Jossiego.. Pożegnanie bohaterów .Postanawia on uwolnić Antygonę i pochować Polinejkesa.. 2.Decyzja Antygony pogrzebaniu zwłok brata.. 5.Kreon dowiaduje się o złamaniu jego rozkazu.. Zakaz Kreona grzebania ciała Polinejkesa 2.. To co dzieje się pomiędzy nimi, wymyślamy często dopiero w trakcie pisania.. 7.Antygona wierna prawom boskim.. Decyzja Antygony.. Opis cudownej, mitycznej krainy.. Decyzja Antygo - Pytania i odpowiedzi - Język polski.. Antygona rozmawia z Ismeną, która decyduje się nie pomagać siostrze w pochowaniu Polinejkesa.85% Przedstaw różne motywy rewolucji w literaturze i ramowy plan; 83% Krótka charakterystyka syna marnotrawnego.. Antygona dowiaduje się o rozkazie króla zabraniającym pogrzebania ciała jej brata.. PLAN WYDARZEŃ 1.. Rozmowa Antygony i Ismeny dotyczaca pochowania ciała brata a) bunt Antygony przeciwko decyzji Kreona b) deklaracja Ismeny posłuszeństwa wobec władcy.. Przybycie Romea na bal 5..

Antygona plan wydarzeń.

Rozwiązania zadań.. Decyzja Antygony o pochowaniu brata.. 10.Rozpacz Haimona 11.Rozmowa Kreona z synem.. Oglądanie domu 9.. Antygona mimo sprzeciwu Ismeny podejmuje decyzję o pogrzebaniu zwłok brata.Antygona - Plan wydarzeń.. Zapowiedz uczty u Kapuletów 3.. Przybycie .To jest plan wydarzeń mitu, To jest plan wydarzeń mitu, nie ksiązki.. Przybycie stra¿nika z wieœci¹ o pochówku Polinejkesa.. Antygona winowajczynią - powtórna próba pochówku.. Kreon skazuje ją na śmierć.Plan wydarzeń "Antygony" ostatnidzwonek.pl, opracowanie i streszczenie lektury.. 10.Rozpacz Haimona .1.. Nakazuje znaleźć winnego.. Pytania i odpowiedzi .Plan wydarzeń ,,Żony Modnej" (Ignacy Krasicki): 1.. 8.Kreon odrzuca względy rodzinne.. 1.Zakaz grzebania ciała Polinika wydany przez Kreona.. Wyjazd do wiejskiej posiadłości pana Piotra 4.. 8.Plan wydarzeń może być ramowy lub szczegółowy.. 2016-03-12 21:51:55 ramowy plan wydarzeń Zbyszka z Bogdańca-krzyżacy 2010-12-19 21:56:43 Ułóż krótki plan wydarzeń do Antygony.. Informacja o postanowieniu Kreona w sprawie Polinejkesa.. Plan szczegółowy to taki, w którym wymieniamy wszystkie wydarzenia, jakie mamy zamiar umieścić w książce.. Pojawienie się na balu 14-letniej Julii 4.. Plan ramowy zawiera tylko kilka najważniejszych wydarzeń.. Pojmana Antygona przyznaje siê z dum¹ do swego czynu .Co to jest plan wydarzeń ramowy?.

Plan wydarzeń.

Rozmowa podczas podróży 5.. Wprowadzenie zmian przez żonę Piotra 10.. 9.Poświęcenie siostry Ismeny.. 6.Pojmanie Antygony.. Antygona informuje Ismenę o zakazie Kreona dotyczącym grzebania ciała Polinejkesa.. Więcej informacji.. 5.Kreon dowiaduje się o złamaniu jego rozkazu.. Rozmowa sióstr o zaistniałej sytuacji.. 9.Poświęcenie .Plan wydarzeń Antygony Antygona Sofokles treść Antygony Plan wydarzeń przebieg zdarzeń w Antygonie Antygona plan wydarzeń Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Sofokles - Antygona - plan wydarzeń - najlepsze i najdokładniejsze opracowanie lektury.. Przywitanie przybyłych przez służącego 8.. Antygona.. Plan wydarzeń.. 5.Kreon dowiaduje się o złamaniu jego rozkazu.. Uliczna zwada zwaśnionych rodów 2.. 6.Pojmanie Antygony.. Próby ratowania siostry przez Ismenę.Autorem ,,Antygony" jest jeden z trojki najwybitniejszych przedstawicieli teatru greckiego - Sofokles.. Decyzja Antygo - Pytania i odpowiedzi - Język polski.. Chór starców poznaje wolę władcy.. Na wieść o tym, matka Hajmona, Eurydyka, popełnia samobójstwo.. Spotkanie Antygony z Ismeną - odmowa udziału w "zakazanym" pogrzebie brata.Przydatność 55% Plan wydarzeń lektury pt. ''Romeo i Julia''.. Bunt Hajmona przeciw woli ojca.. Decyzja Antygony.. 7.Antygona wierna prawom boskim.. 2.Decyzja Antygony pogrzebaniu zwłok brata.. 4.Poglądy Kreona na władzę.. Rozmowa Antygony z Ismeną.. Przedstawienie chórowi starców woli władcy.. Skazanie Antygony na śmierć.. Jonatan opowiada bratu o krainie Nangijali.. 3.Losy Edypa i jego rodziny.. 1.Zakaz grzebania ciała Polinika wydany przez Kreona.. 2.Decyzja Antygony pogrzebaniu zwłok brata.. Życie dwóch braci - Jonatana i Karola Lwów.. 4.Poglądy Kreona na władzę.. Rozmowa Antygony z Ismeną.. Na przykład plan ramowy będzie mówił:Przygotuj plan ramowy wydarzeń przedstawionym w fragmencie komiksu Tytus, Romek i A'Tomek księga 11 Tytusratuje zabytki.. Zaloty pana Piotra 2.. Pytania i odpowiedzi .Plan wydarzeń szczegółowy Antygony - rozwiązanie zadania.. Spotkasnie młodych ludzi 6..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt