Opisz swój tygodniowy plan zajęć po niemiecku

Pobierz

W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.. Mam zadanie z Przyrody pomóżcie lepsza odpowiedz !. Zjadłam obiad.. Po zajeciach wracam o domu.. Es ist aus Stein gebaut.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoj caly tydzien po niemiecku min.10 zad !. Cele zajęć: - uczeń potrafi tworzyć czas przeszły Perfekt od czasowników regularnych -uczeń zna formy czasowników nieregularnych w czasie przeszłym perfekt.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. 3,609 wizyt.. Ich esse Brot mit Marmelade und trinke ich Milch.Meine Mutter mach mir das zweite Fruhstuck.Pogoda po niemiecku Bez podstawowej znajomości słów związanych z pogodą nie zrozumiesz prognozy pogody, sąsiada w Niemczech mówiącego Ci o przyszłej ulewie, a koniec końców wylądujesz bez parasolki na deszczu i cały zmokniesz.jak spędziłam wakacje po niemiecku Przydatność 75% Opisz swój jeden dzień po niemiecku zyczenia z okazji emerytury; Opisz swój problem po Niemiecku jaki bandz: Opisz swój problem po Niemiecku jaki bandz tak ok. półtora strony w zeszycie czekam na szybką odpowiedz że nie przesiedzę całego dnia przed komputerem.Opisz po niemiecku swój plan dnia minimum 130 słów, nie z google translator..

!plan zajęć po niemiecku .

Bo mam jutro kartkówkę z niemieckiego.. Jak to wszystko powiedzieć po niemiecku?Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Po obiedzie spotykam się z .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) Perfekt- Wiederholung KONSPEKT ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA KLASY II Liceum.. O 7.45 ide do szkoły.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Zadanie jest zamknięte.. Po południu poszłam do domu.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. W domu odpoczywałam.. O 22 poszłam spać.. Przeważnie ludzie chcą zmienić swoje życie i np. rzucić nałogi, schudnąć, uprawiać sport, spędzać więcej czasu z rodziną, studiować, zmienić pracę, więcej czytać itp. ; ) Z góry dziękuję.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. O szkole pisałam już na Sofie w poprzednich latach.. 13,352 wizyt.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Plan tygodnia po niemiecku pline.

Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Przykłady użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zrobiłam zadanie domowe.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52Opisz swój dzień po niemiecku.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. np. o 7 wstaję, o 7.30 jem sniadanie .itp Proszę też tekst po polsku Zgłoś nadużycie.. Jak te wakacje szybko śmignęły!. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planOpis mamy po niemiecku - wzór.. Podałam Ci ciekawe słownictwo związane ze szkołą […]Plany noworoczne po niemiecku określają cele, które zmierzamy zrealizować w przyszłym roku.. 23 myję się .. Co wiąże się z mniejszą ilością miejsca dla mnie.. Będzie np trzeba napisać plan lekcji na poniedziałek i na czwartek, albo np takie pytanie jakie lekcje masz w piątek?itd.Już jutro rozpocznie się nowy rok szkolny.. Czy mógłbyś tak dostosować swój plan zajęć, by wyruszać do służby wtedy, gdy możesz spotkać najwięcej ludzi?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

plan zajęć ...

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis domu po niemiecku - wzór.. 12.40 słucham piosenek i idę spać .Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. 0 ocen .. 19 po 19 wchodzę na kompa .. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Napisz swój dzienny plan zajęć !. 0 głosów.. Proszę pomóżcie mi w zadaniu !. Nawet nie zauważyłam kiedy.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej wJak napisac plan lekcji po niemiecku?. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. 24 wchodzę na kompa na poł godziny .. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Chodzi mi o jakieś przykłady jak jakieś macie.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Od jutra w autobusie będę spotykała więcej dzieci, które będą w drodze do szkoły.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Pomóżcie !. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt