Kartkówka z lektury pan kleks

Pobierz

Wyślij zgłoszenie .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Czy uda Ci się nazwać drugoplanowych bohaterów "Władcy Pierścieni"?. Co wysłał pan Kleks na księżyc?. Wtedy pojawił się szpak Mateusz z listem od pana Kleksa, w którym objaśniał, jak .informacji i instrukcje znajdziesz tutaj .Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Jakich chłopców przyjmuje pan Kleks do swojej Akademii?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Co mieściło się na pierwszym piętrze Akademii?. Gdzie były zapisywane sny uczniów?. Mateusz odrabia z nami lekcje i czesto zastepuje pana Kleksa w szkole, gdy.> Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 r kod aktywacyjny pes 2009 wh cs 1.6 pobierz sprawdzian Pan Kleks Testy sprawdzające znajomośc lektury akademia pana kleksa ciekawa chemia sprawdziany.Z Akademii Pana Kleksa do kl iv SP" Czy Pinokio i Pan Kleks toQuiz wiedzy z lektury szkolnej "Stary człowiek i morze".. Do jakiej fabryki zabrał swoich uczniów pan Kleks?. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.4.. Udostępnij.. Przekonaj sie sam!. 17 pytań.. sypialnie chłopców i jadalnia sale lekcyjne sala do gier i zabaw 5.. Jak miał na imię Pan Kleks?.

Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.

Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Czy spotkałeś się z tą hipokryzją u nauczycieli?. Dokąd prowadziły furtki znajdujące się w murze Akademii?1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Rozwiąż test.. Ambroży.. Skomentuj.. Nagradzał nimi uczniów, a sam naklejał je sobie na nos.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera3.. Do jakiej bajki udał się Adaś po pudełko zapałek?. doggyster 3 lata temu.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Adam Niezgódka.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 2015-09-29 (2014-11-19) Test ze znajomości lektury Akademia pana Kleksa .pan kleks; Sprawdzian z lektury akademii pana kleksa.. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe - strona 7, Historia o księżycowych ludziach Gdy chłopcy przynieśli senne lusterka panu .Dzień dobry, proszę o pomoc w rozstrzygnięciu wątpliwości dotyczącej pisowni rzeczownika pan w tytule popularnej lektury "Akademia pana Kleksa"..

Gdzie Pan Kleks chował swoje piegi?Rozwiąż test z lektury i sprawdź!

Czy pan Kleks potrafił zmieniać swoją wielkość?Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. jest to moja najlepsza lektura którą dotychczas czytałam xDD 10/10.Chłopcy często odwiedzali krainy bajek, udając się tam po zakupy na prośbę wychowawcy.. Pan Kleks bal sie golarza Filipa i dlatego: a) schowal sie na strych b) zmniejszal sie c) glosno krzyczal d) uciekl z akademii 15.. Bardzo polecam!. Pan Kleks stawał się w nocy dużo mniejszy, dlatego potrzebował pompki, którą się napompowywał, a także w razie potrzeby powiększał różne .. Opis testu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wonder Woman 1984 - Głosowanie o filmie!Każdy kto chciał zdobyć wiedzę i praktykę z magii Chłopcy o imionach rozpoczynających się na literę A Tylko dziewczęta 3. a) chłopców, którzy mają problemy z nauką b) chłopców, których imiona zaczynają się na literę A c) chłopców, którzy dobrze się uczyli d) chłopców, których imiona kończą się na literę A 5. a) Ambroży b) Alojzy c) Mateusz d) Alfred 6.Akademia pana Kleksa - test z lektury.. 11 października 2020 10:52 Materiały.. Wymień 3 nietypowe lekcje, które odbywały się w Akademii.. Jaka była największa kara dla uczniów Akademii?.

Jacy chłopcy byli uczniami w Akademii Pana Kleksa?Przed Wami test ze znajomości lektury.

Kleksografia, przędzenia liter, leczenia chorych sprzętów, geografia.. 1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Inne tryby testu.. 7.Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa".. Quiz w Poczekalni.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. W niedzielę i święta punktualnie o jedenastej pan Kleks wyjmował kilka piegów z tabakierki i przytwierdzał je sobie do nosa.Recenzja "Akademii Pana Kleksa", W 1946 roku ukazała się powieść Jana Brzechwy dla dzieci i młodzieży: "Akademia pana Kleksa"..

Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Play this game to review Other.

Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. ,,Dziewczynka z zapałkami'' 6. .. Grupa I Imię i nazwisko: Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Jak miał na imię Pan Kleks?. Komu śnił się sen o siedmiu szklankach?. Ambroży Jerzy Adam 4.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Z czego pan Kleks przygotowywał potrawy?. Opowieść o życiu i przygodach Adasia Niezgódki w niezwykłej szkole, należącej do równie niezwykłego pana Ambrożego Kleksa, szybko zyskała uznanie najmłodszych czytelników.> Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 r kod aktywacyjny pes 2009 wh cs 1.6 pobierz sprawdzian Pan Kleks Testy sprawdzające znajomośc lektury akademia pana kleksa ciekawa chemia sprawdziany.Z Akademii Pana Kleksa do kl iv SP" Czy Pinokio i Pan Kleks to1.Sekrety pana Kleksa Z każdym dniem pan Kleks kurczył się, a Alojzy zachowywał się tak, jak się mu podobało.. Przyprowadza do szkoły swych dwóch synów - Anatola i Alojzego, z których drugi okazuje się lalką o niszczycielskich zapędach.. Pytania zawarte w teście.Dowiadujemy się, że każdego ranka Pan Kleks zażywał płyn na pamięć, posiadał również tabakierkę, w której trzymał piegi.. Jak miał na imię Pan Kleks?. Noszenie krawata.. Ambroży.. Sądziłam, że nie ma potrzeby pisania wielką literą rzeczownika pospolitego pan.Zarzucono mi, że trzeba napisać wielką literą wszystkie wyrazy, ponieważ jest to nazwa instytucji.Test z lektury szkolnej Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. W tabakierce pan Kleks miał mnóstwo zapasowych piegów, które co czwartek przynosił mu z miasta golarz Filip.. dodany: 2016-10-25 07:52:21, przez: wiktoria..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt