Droga do emaus odkrywcza podróż klasa 4

Pobierz

Przykłady modlitw za wstawiennictwem św. Jana Pawła II oraz zawierzeniu Matce Bożej z Jasnej Góry, macie w nauce zdalnej w części 2 i 3.. Choć tęsknimy w dalszym ciągu za szkołą, za sobą nawzajem cieszę się, że możemy tą drogą przybliżyć się do Chrystusa.. Zapoznaj się z prezentacją, znajdziesz tam wszystkie wiadomości i wiele niespodzianek.45.. Pokoloruj je, każdą innym kolorem.. Przez zamknięte drzwi - niezwykłe wejście 51.. 21.04.2020 Do poznania Chrystusa konieczne jest czytanie i wyjaśnianie Pisma Świętego oraz przystępowania do komunii św.KLASA: 5b WYCHOWAWCA: Joanna Zawada TYDZIEŃ: 27.04.2020 - 30.04.2020 L.P.. Golgota - najwyższa cena 47. str.114 Pan Jezus daje nam się poznać w każdej Eucharystii, pomyśl na czym powinien wyglądać dobry udział we Mszy św. i napisz w zeszycie zadanie : " Mój udział we Mszy św. Z podr.. Zmartwychwstanie Chrystusa e) Wielki Post.. 2.Katecheza 49 - Droga do Emaus - odkrywcza podróż - str. 114.. Góra Oliwna - zapatrzeni w niebo 52.. Jednak nie idą sami.. Klasa 4 Temat: Droga do Emaus- odkrywcza podróż.- ks. Andrzej Surdykowski.Religia Klasa IV 15.04.2020r.. Do zobaczenia :) 20.04.2020 r. Temat: Droga do Emaus - odkrywcza podróż.. Proszę wykonać ćwiczenia, str.100- 101; ćw.. Uczniowie poznali Jezusa dopiero w Emaus.. Ulice Jerozolimy - ostatnia droga 46.. Proszę o przeczytanie tekstu "WE GET UP AT SEVEN" na stronie 66 w podręczniku oraz wykonanie ćwiczeń 1,2,4,6 znajdujących się pod tekstem.45..

Droga do Emaus - odkrywcza podróż 50.

Mam nadzieję, że przeżyliście je miło w gronie Waszych najbliższych.. Dlaczego nie wcześniej?. W którym momencie uczniowie rozpoznali Jezusa?. Otwieramy teraz podręcznik na stronie 114, by dowiedzieć się, co się wtedy wydarzyło.. Temat: Droga do Emaus - odkrywcza podróż.. Szlak nowego życia 48.. Ja już zaczęłam!. - Kto do nich dołączył?. str.114 Pan Jezus daje nam się poznać w każdej Eucharystii, pomyśl na czym powinien wyglądać dobry udział we Mszy św. i napisz w zeszycie zadanie : " Mój udział we Mszy św. Z podr.. Golgota - najwyższa cena 47.. Pusty grób - największe zwycięstwo 49.. Wykonaj ćwiczenia na stronach 102-103.Temat: Droga do Emaus- odkrywcza podróż.. Rozpocznijcie katechezę modlitwą: Wierzę w Boga.. Grób Jezusa - sobotnie czuwanie VI.. Dziennik elektroniczny.TEMAT 49: DROGA DO EMAUS - ODKRYWCZA PODRÓŻ.. Lekcja 21kwietnia 2020r.. Ogród Oliwny - najtrudniejsza modlitwa.. - O czym opowiedział im "Wędrowiec"?. Katecheza 50 - Przez zamknięte drzwi - niezwykłe wejście - str. 116.. W niektórych miejscach było więcej niż jedno wydarzenie.. Góra Oliwna - zapatrzeni w niebo 52.. Grób Jezusa - sobotnie czuwanie VI.. Jestem z Was kochani dumna, że wciąż zaglądacie do naszych lekcji.Na Skypie spotykamy się w poniedziałek o 13.00.. - O czym rozmawiali?. - Co oni przeżywali?. A bez wiary widzi się tylko powierzchownie, nie widzi się wszystkiego.Temat: Droga do Emaus - odkrywcza podróż..

Droga do Emaus - odkrywcza podróż 1.

Odszukaj i odczytaj nazwy siedmiu miejsc związanych z wydarzeniami z Pisma Świętego.. Droga do Emaus - odkrywcza podróż 50.. Katechizm- podręcznik str.114-115, proszę przeczytać, zapoznać się z tematem.. Potem zapisz temat w zeszycie.. Więzienna cela - moc .KLASA TEMAT Co odesłać termin Gdzie (pod wskazany adres ) Zasady oceniania IV A, B Katecheza Temat: Droga do Emaus - odkrywcza podróż.. Z katechizmu proszę przeczytać następujące tematy: Droga do Emaus - odkrywcza podróż.Kup teraz na Allegro.pl za 12,17 zł - Klasa IV SP.. Witam na kolejnych zajęciach.. - Co się stało, kiedy doszli do Emaus?4.. Zapisać w zeszycie temat.. Etapy rozpoznawania Jezusa.. 19.03.2020 r. Drodzy uczniowie!. Proszę nie odsyłać!. Golgota - najwyższa cena 47.. Witajcie Moi Kochani!. Przypominam, żebyście przysyłali mi zrobione ćwiczenia.. str. 115 wykonaj zad.. Były one przeżywane w naszych domach, w tak niezwykłym czasie.. Miejsca pełne BOGActw- Podręcznik do z miasta Pass.. Przebieg lekcji: 1.. - O czym opowiedzieli "Wędrowcowi"?. Nanieś kontury poszczególnych masek i kolorowe wzory na Podręcznik "Do dzieła" Klasa 4. str. 48 Justyna Dudzioska.. Przez zamknięte drzwi - niezwykłe wejście 51.. Przeczytaj temat z podręcznika i wykonaj zadania w zeszycie ćwiczeń.Temat : Droga do Emaus - odkrywcza podróż..

Temat: Droga do Emaus - odkrywcza podróż.

Więzienna cela - moc .JĘZYK ANGIELSKI .. Przez zamknięte drzwi - niezwykłe wejście 51.. Zapisz proszę temat do zeszytu: Doga do Emaus- odkrywcza podróż.. Droga do Emaus - odkrywcza podróż 50.. Po zapoznaniu się z tematem dzisiejszej katechezy dowiecie się o spotkaniu zmartwychwstałego Jezusa z uczniami w drodze do Emaus.. PRZEDMIOT TREŚCI NAUCZANIA/OPIS ZADANIA NAUCZYCIEL 1. język polski MOI BLISCY - MOI KOCHANI - MOI DZIADKOWIE Rozmawialiśmy już o rodzinie i o tym, co można robić wspólnie.49.. Dokąd podążali uczniowie?. Ulice Jerozolimy - ostatnia droga 46.. Szlak nowego życia 48.. /można wydrukować i wkleić do zeszytu/ Zapis do zeszytu Temat: Droga do Emaus - odkrywcza podróż.Religia klasa IV-V Temat: Droga do Emaus - odkrywcza podróż.. Wykonajcie palmę wielkanocną.. Przecież szli razem wiele kilometrów.. Jezus dołączył do uczniów zmierzających do wsi Emaus, ale Go nie poznali choć rozmawiali z Nim bardzo długo.. Pusty grób - największe zwycięstwo 49.. Następnie poko-loruj ramki z wydarzeniami tak, by pasowały do miejsc.. Dla przypomnienia ta niedziela jest niedzielą palmową.. Wykonaj ćwiczenia na stronach 100-101.. Oglądnij film - Droga do Emaus Przeczytaj z podr.. Teraz opuszczamy to miasto, tak jak wielu przyjaciół Jezusa po Jego śmierci i pogrze-bie. Wyruszamy w kierunku Emaus, podobnie jak Jego dwaj uczniowie, o których możemy przeczytaćdo Emaus..

Odkrywcza podróż .

W ćwiczeniach ze str. 100-101 zrób ćwiczenie 1, od razu przypomnisz sobie pewne wydarzenia.. Na początku byli nierozumni, nie wierzyli w to, że Jezus mógłby zmartwychwstad.. Niektórzy twierdzą, że znajdowało się ono 11 km od Jerozolimy, według innych było to 29 km.Rozwiąż ćw.. Grób Jezusa - sobotnie czuwanie .. 1 Zobacz film- cuda eucharystyczne45.. str. 115 wykonaj zad.. Temat: Droga do Emaus.. Zachęcam do przeczytania treści lekcji odnoszącej się do drogi życia.. Cieszę się, że na nowo spotykamy się po Świętach Wielkanocnych.. Przeczytaj tekst z tej strony, a wszystkiego się dowiesz.. Jeszcze inną drogą dla dziecka Bożego jest sam Bóg.Temat: Droga do Emaus- odkrywcza podróż.. Wykonaj pracę przedstawiającą wielobarwne maski na bal kostiumowy.. Narysuj ilustrację przedstawiającą proces Jezusa.. Na podstawie katechezy z podręcznika wykonaj polecenia 1,2,3, 4 z zeszytu ćwiczeń.KLASA IV RELIGIA 4 Kontynuujemy codzienną modlitwę w intencji ustania epidemii "koronawirusa".. Śpotykamy się na skypie w poniedziałek o 13.00.. Stan: nowy.. Termin przesłania pracy do nauczyciela Nie ma trzeba wysyłać zadania Serdecznie Was pozdrawiam!. Góra Oliwna - zapatrzeni w niebo 52.. Śmierć Jezusa d) Wielki Czwartek.. Dziś poznamy kolejne miejsce.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!ola-z-tvp-klasa-4,muzyka-lekcja-1-23042020,47569142 Beata Bogusz PLASTYKA Technika pastelowa.. 1 Zobacz film- cuda eucharystyczneTemat: Droga do Emaus - odkrywcza podróż.. Szlak nowego życia 48.. Więzienna cela - moc .Temat: Droga do Emaus- odkrywcza podróż.. Następnie ćwiczenie 3 s.101.. Zadanie: Wsłuchaj się uważnie w słowa Ewangelii, s. 114 w podręczniku.. 3.Zapis do zeszytu: Temat: Droga do Emaus - odkrywcza podróż.Lekcja 29.04.2020.. Kochani, proszę przeczytajcie uważnie treść tematu nr 49 i wykonajcie polecenia z ćwiczenia.. Zapewne znaleźliście czas, abyReligia klasa 4.. 27 kwietnia49 Droga do Emaus - odkrywcza podróż Dość długo zatrzymaliśmy się w Jerozolimie, bo tam miały miejsce najważniejsze wydarzenia w dziejach świata.. Ulice Jerozolimy - ostatnia droga 46.. Do dzieła!. Oglądnij film - Droga do Emaus Przeczytaj z podr.. Codziennie korzystamy z różnych ścieżek, dróżek, chodników czy dróg..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt