Uzupełnij krzyżówkę wpisując nazwy mebli przetłumacz je na język polski

Pobierz

Co oznaczają te słowa?. Uzupełnij brakujące litery w nazwach zawodów - A (flight attendant) serves passengers on a plane.. Przedmiot.. 1 0. geo86 14.4.2011 (21:07) mazoWieckie Opolskie kuJawsko-pomorskie RzEszów Wrocław KrakÓw Dolnośląskie .Przetłumacz na język polski nazwy świąt i uroczystości oraz opisz je w dwóch zdaniach.. Znajdź w Internecie co to znaczy April Fools Day.. Question from @Pawlyk - Liceum/Technikum - Język niemieckiNie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Wstaw brakujące słowa.. Wyznaczeni przez Mojżesza do posługi w Świętym Przybytku 3. Członek Zakonu Braci Świętej Trójcy 4.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Przetłumacz je na język polski.. Najlepsze rozwiązanie.. Rozwiąż z nami swoje zadania domowe!. 4 litera to ,,b'' [8 liter] 3 zaczyna się na literę ,,b'' [8 liter] 4 już wiem 5 zaczyna się na literę ,,a'' a kończy na literę ,,r'' [8 liter] 6 kończy się na literę ,,t'' [6 liter] 7.. Moje książki Wyszukaj książki.. Zadanie jest zamknięte.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Zaloguj.. Uzupełnij zdania, wpisując on lub under.. Chrystus nie przyszedł, aby je znieść 2.. Zadanie 3.Uzupełnij krzyżówkę, wpisójąc nazwy mebli.. 1 litera to ,,f'' a ostatnia to ,,r'' [5 liter] Wszystko ma być po .Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Uzupełnij w zdaniach zaimki pytającec:wer,was,wie,wo,woher.Ptrzetłumacz je na język polski.Zadanie z niemieckiegozupełnij krzyżówkę, wpisując nazwy mebli..

Uzupełnij krzyżówkę, wpisując nazwy mebli.

Pierwsze litery zostały podane - Dinner's almost ready.. Uzupełnij krzyżówkę, wpisując odpowiedne formy: .. napisz opowiadanie z dialogiem jak .. 1 3 T 4 Dopasuj pytania do odpowiedzi.. Zarejestruj.. Could you I (lay) the table?Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Angielski: Uzupełnij brakujące litery w nazwach produktów spożywczych i przetłumacz jeZapiszcie hasło w zeszycie i koniecznie przeczytajcie je swojej mamie :) 31st March (4a), 1st April 2020 (4b) Subject: Happy April Fools Day!. Dopasuj pytania do odpowiedzi.. Question from @izaolej23 - Szkoła podstawowa - Polski.. Przetłumacz je na język polski.. Kod kreskowy: 97883-2673-4854.1.. Obejrzyj film.. Przetłumacz je na język polski.. Uzupełnij zdania, wpisując on lub under.. Uzupełnij brakujące litery w nazwach przedmiotów i kolorach i przetłumacz je na j polski .. proponuje w ustawieniach włączyć automatyczne tłumaczenie na język polski.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. !Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Dopasuj pytania do odpowiedzi.Where's my school bag?. Znajdź na tej stronie dwa słowa pytające, które zaczynają się od liter wh.. Szkoła podstawowa rozwiązane Zad1.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Uzupełnij krzyżówkę, wpisując przymiotniki ( adjectives ), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.sprzedawca - der Verkäufer..

Uzupełnij krzyżówkę , wpisując nazwy mebli .

It s Oh, yes.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Z angiellskiego wpisz brakujące litery i przetłumacz na jez polskiZobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Angielski!. Sklep.. (Frisbee) (tornister) (zegarek) Wpisz a, an lub the.. Zadanie 2.. Przetłumacz je na język polski.. Zakres podstawowy.. Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Uzupełnij krzyżówkę, wpisując nazwy mebli.. Where's m schoo ag Dopasuj p ytania do odpowiedzi.. Jeśli znacie jeszcze jakieś zawody po niemiecku, napiszcie je w komentarzu a my umieścimy je na stronie :)Ustaw części listów poprawnej kolejności , a następnie przetłumacz je na język polski.LIST 1 :Hi Marcel,I.. Zawarł je Bóg z izraelitami .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Where's my school bag?. Zadanie 1.. Przetłumacz je na język polski.. Chrystus - Dobry Pasterz, Kościół - Jego 5.. Podręcznik Nowa Era.. _ _ _l_ 8. f_ _ _r miejsca na przetłumaczenie : 1.. 6.Mam krzyżówkę religijną na JUTRO!. B 2 V 5 S A E T T 6 L 7 F 8 1 2 3 4 R.Brainly.pl - Uczymy się w grupie.. Nowy lud Boży 6.. 1 już wiem 2.. Film jest po angielsku.. nie musi być cała ale proszę o jak najwięcej odpowiedzi 1. szklarz - der Glaser.. Wszystkie.Uzupełnij krzyżówkę, wpisując nazwy mebli..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt