Uzupełnij opis ilustracji wyrazami z ramki

Pobierz

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzupełnij nazwy zwierząt.. Uzupełnianie wyrazów sylabami z "dzi".. Chociaż utwory te zostały napisane przedUzupełnij podany tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie , tak aby powstał opis reprodukcji obrazu Vincenta van Gogha .. Napisz ułamek dziesiętny.. Łączenie zdjęć zwierząt z ilustracją środowiska, .. Uzupełnij zdania wyrazami dobranymi z ramki.. Mam wielką prośbę.. Wpisz w wyznaczone miejsca właściwe wyrazy z ramki w odpowiedniej formie.. Trawa na łące jest .. uosabiają Bohaterami bajek są najczęściej _____, rośliny i _____, które _____ ludzkie cechy.. 2014-02-26 10:59:00 Uzupełnij podpisy i dorysuj flagi głównych państw ucze.ZADANIE 7 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Stłukł mi cały stoliczek.. Nad nią zamek widać cudny, Wsparty na górze starym obyczajem.. Napisz, jak powinna ona brzmieć.. Polub.. Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.Podpisywanie ilustracji wyrazami z "dzi".. Uzupełnij opis odpowiednimi nazwami .2. uzupełnij luki wg własnego pomysłu - dziecko samo decyduje, jak uzupełnić tekst, wstawiając pojedyncze słowa lub dłuższe wyrażenia według własnej koncepcji..

Unit 6 Uzupełnij opisy pod obrazkami wyrazami z ramki.

Ich tematyka może być różna, jednak nie może wykraczać poza tematy zawarte w katalogu tematycznym.. Po polu skacze konik polny.. Podany niżej opis zdjęcia proszę uzupełnić wyrazami z ramki.Wstawione wyrazy zostały pogrubione w tłumaczeniu.. ateizm, religia, nauka, monoteizm Podkreśl pięć nazw odkryć i wynalazków, których dokonano w epoce oświecenia.. 1. in the swimming pool Odpowiedź na zadanie z Brainy 5.. Bardzo mnie goli dąb.. Ułóż zdanie z wybranym wyrazem.. W Standardach wymagań egzaminacyjnych został zmieszczony .. I. Uzupełnij opis ilustracji.Bajki - ilustracje rzeczywistości wariant łatwiejszy Uzupełnij tekst dotyczący bajek wyrazami zamieszczonymi w ramce.. To, co krainę białą pianą dzieli, To Alpy.. przylatuje, dużym, kretami .Dalej, gdzie z chmurki wiszą deszczu struny, Pod pagórkami z akacjowym gajem, To Praha.. Jeden z nich jest niepotrzebny.. Edytuj elementy.. 1Uzupełnij tekst.. uzupełniamy tekst wyrazami z ramki; Łamigłówka Hiszpania - Notatki z Hiszpanii uzupełniamy tekst wyrazami z ramki (pisownia słów pochodzących od nazwy kraju)Uzupełnij zdania wyrazami (klasa 1) Udostępnij Udostępnij wg Paniolusia.. Za nimi, w słońca żółtego kąpieli Italia leży niby talerz modry.Uzupełnij podpisy pod zdjęciami.Wpisz nazwy państw oraz rok zilustrowanych wydarzeń.. 2012-04-14 10:59:37 Z jakimi ilustracjami lubicie zeszyty ?.

Uzupełnianie zdań wyrazami ... z opisem.

Sprawdź w podręczniku pisownię zmienionych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych .Krasnala bardzo boli ząb i dlatego mylą mu się słowa.. Motyw .Plik Uzupełnij opis czarownicy Filomeny wyrazami z ramki.docx na koncie użytkownika viktus • folder Maria Krüger KAROLCIA • Data dodania: 9 cze 20152.. Podkreśl wyrazy, które nie pasują do jego wypowiedzi.. Wyszukiwanie wyrazów ukrytych w innych wyrazach.. Napisz opis czarnego psa który wabi się Lena napisz opis po angielsku i napisz jak lubi się .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Popatrz na ilustrację i uzupełnij zdania wyrazami z .Plik Uzupełnij opis czarownicy Filomeny wyrazami z ramki.docx na koncie użytkownika megan22 • folder Karolcia - karty pracy • Data dodania: 10 cze 2011Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. A to koledzy naszego krasnalka.. Z BO M K A Ł A Ń C U C H I E Ń L A M P K IPierwsze zadanie polega na opisie ilustracji/zdjęcia, a w szczególności sytuacji jaką ona przedstawia..

Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij rozmowę.

słonko 3.. Wykorzystaj .. nazwy ptaków i kwiatów • podpisuje ilustracje właściwymi wyrazami • umie zredagować opis bociana .. jest osadzona, żywi się, przylatuje, pozostaje, buduje, wydaje POZIOM II Uzupełnij tekst opisu bociana odpowiednimi wyrazami z ramki.. Osadź.. Więcej.. 5 Następnie przyporządkuj je wymienionym poniżej dziedzinom.POZIOM I Ułóż opis marcowej pogody.. Jeden wyraz podany jest dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Czarność - to są lasy jodły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt