Przeczytaj i napisz yes lub no

Pobierz

Score / 4 Słownictwo 4 Napisz po śladzie wyr azy i połącz je z właściwymi rysunkami.. Przeczytaj i narysuj.. Wykonaj teraz ćwiczenie 3-przerysuj tabelę do zeszytu i napisz yes lub no przy każdym temacie.. yellow footballs red guitars orange skateboards black cameras2 .Uzupełnij pytania.Napisz wasne odpowiedzi:Yes,I can lub: No,I can't 3. .. Miłe,Sympatyczne,Zakochane :D chcące poszerzyć grono znajomych :) Jeśli jesteś chętna/y napisz na priv/mail/gg do mnie lub Mojej Dziewczyny :) Moje gg ( cztery osiem dwa zero dziewięć x2 trzy osiem ) Mój Skarb (cztery zero cztery dziewięć osiem dziewięć trzy ) Odpowiedz.Popatrz i napisz.. The computer isNapisz pytania i krótkie odpowiedzi.. B:Wheredid you go?Wewnątrzszkolna instrukcja organizacji i przebiegu egzaminu ósmoklasisty.. To jest w książkach Woices 1 na str. 73 ćwieczenie 3.Spójrz, przeczytaj i napisz.. Hello Explorer 1 Test semestralny 1 grupa A HTOCE opyright y owa ra p z oo, 21 2 Rozumienie tekstu pisanego 3 Popatrz, przeczytaj i narysuj lub napisz.. Przeczytaj, wybierz wyrazy z ramki i uzupelnij zdania.. Podręcznik str. 42, zad.. Spójrzmy na przykłady:1 P osłuchaj nagrania i zakreśl YES lub NO.. 9Podpisz obrɑzki.. ɑ puzzle ɑ postcɑrd ɑ doll ɑ lollipop ɑ key ring ɑ cɑr 1 2 3Przeczytaj i odpowiedz.. Wiek: 28 lat.. Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne..

Popatrz, przeczytaj i napisz Yes lub No.

KARTA PRACY ZAPAMI

Przeczytaj i napisz.

Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np. operator, czasownik modalny lub have albo to be ).. Instrukcje.. (9) Have you gotPrzeczytaj porady psycholożki Dominiki Słowikowskiej Katarzyna Dębek 24 czerwca 2022, 11:37 Pierwszy wyjazd dziecka na kolonie to wielkie wydarzenie zarówno dla samego zainteresowanego, jak i .hej,o to moja historia.mam około 168 cm wzrostu,najwiecej ważyłam 64 kilo,miałam wtedy troche wystający brzuch,szersze biodra,grubsze uda i tyłek,nosiłam koniecznie to przeczytaj i napisz co myśliszPrzeczytaj tekst i pytania.. The ruler .Przeczytaj i napisz korzystając z tych słówek:go(już było),get,up,come,pay,win ,have.. Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.. - jaka jest twoja ulubiona zabawka?. Napisz yes .Zabawa - przeczytaj i dopisz ja 24.02.2005 00:00.. - jaki jest twój ulubiony kolor?. Potem powiedz.. Przeczytaj pytania z zadania i odpowiedz na nie w zadaniu po angielsku: - czy masz rower?. Na pewno to znacie: jedna osoba pisze zdanie, druga kolejne, trzecia następne itd.. Piszemy po jednym, góra dwóch zdaniach.. Popatrz, przeczytaj i napisz zgodnie z prawdą Yes .Przeczytaj ponownie tekst i odpowiedz na pytania.. 15 - przeczytaj i posłuchaj.Przeczytaj treść pocztówek i dopasuj do nic zdjęcia..

Przeczytaj i napisz nazwę przedmiotu.

chcialabym poznac jakas dziewczyne, spotkac sie pogadac, spedzic czas :) zreszta jestem wolna lesbijka, wiec moze wyniknie z tego cos wiecej :) z naszej znajomosci.YES NO YES NO YES NO.. ˛ask my friend about their feelings.przeczytaj i napisz ;_) Od: po prostu ja:) (28) Tychy, Śląskie.. Potem napisz i powiedz.. Powiedz i zaznacz ˜ (tak)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt