Zarządzenie prezesa nfz ambulatoryjna opieka specjalistyczna 2018

Pobierz

Leczenie w trybie ambulatoryjnym polega na tym, że nie musisz przez całą dobę przebywać w szpitalu lub innym miejscu prowadzenia terapii.. Zmiany wprowadzone niniejszym zarządzeniem polegają na podwyższeniu wyceny punktowej świadczeń w związku z ponoszonymi przez .Strona główna › Dla świadczeniodawcy › Archiwum konkursów › Kontraktowanie 2018 › ambulatoryjna opieka specjalistyczna › zarządzenia i inne akty prawne › ZARZĄDZENIE Nr 22/2018/DSOZ PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA z dnia 14 marca 2018 roku w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: ambulatoryjna .Tekst ujednolicony dotyczy zarządzenia Nr 22/2018/DSOZ Prezesa NFZ z dnia 14 marca 2018 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: ambulatoryjna opieka specjalistyczna.. Podziel się.Zarządzenie Nr 88/2019/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 28 czerwca 2019 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna; Zarządzenie Nr 99/2018/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 25 września 2018 r. zmieniające zarządzenie w sprawie szczegółowych warunków wypłaty należności i rozliczania kwoty zobowiązania wynikających z realizacji postanowień .Zarządzenia Prezesa NFZ - Zarządzenie Nr 47/2018/DSOZ..

Zmiany wprowadzone zarządzeniem polegają na podwyższeniu wyceny punktowej świadczeńFot.

w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna (ze zm.) Opieka Paliatywna i HospicyjnaZarządzenie Prezesa NFZ nr 116/2021/DSOZ cyt.: Zmiany wprowadzone niniejszym zarządzeniem, zgodnie z poleceniem i wytycznymi Ministra Zdrowia zawartymi m. in.. Zarządzenie określa: 1) przedmiot postępowania w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki .Zarządzenie Nr 22/2018/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 14 marca 2018 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: ambulatoryjna opieka specjalistycznaW piątek (28 czerwca) NFZ opublikował na swojej stronie zarządzenie prezesa Funduszu ws..

)Zarządzenie Prezesa NFZ w sprawie okreslenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna.

Chodzi o zarządzenie Nr 94/2018/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia zmieniające zarządzenie w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: ambulatoryjna opieka specjalistyczna .Zarządzenie Nr 22/2018/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 14 marca 2018 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju: ambulatoryjna opieka specjalistyczna (z późn.zm.. Opublikowano zarządzenie Prezesa NFZ w sprawie Nazwisko: Kołacz.. Nazwisko: Kołacz.. Zarządzenie Nr 182/2019/DSOZ.. 5 pkt 21 i 25 oraz art. 146 ust.. I st., radiodiagnostyka II st. Izba: Śląska Izba Lekarska10.05.2018 - Ogłoszenie postepowania w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej 10.05.2018 w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna.Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ogłasza postępowanie prowadzone w trybie konkursu ofert o zawarcie umów na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: ambulatoryjna opieka specjalistyczna- Ambulatoryjne Świadczenia Diagnostyczne Kosztochłonne, w zakresie: BADANIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO (RM) OGŁOSZENIAPodlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, iż zostało z opublikowane zarządzenie Nr 101/2021/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 09 czerwca 2021 roku zmieniające zarządzenie w sprawie określenia warunków i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień.Ambulatoryjna opieka specjalistyczna..

określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna.

Niniejsze zarządzenie Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: ambulatoryjna opieka specjalistyczna, stanowi wykonanie upoważnienia ustawowego zawartego w art. 146 ust.. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej .Lubuski Oddział Wojewódzki NFZ przypomina, że sposób przygotowania oferty składanej w postępowaniu konkursowym wraz ze wskazaniem dokumentów, które należy złożyć do oferty określa Zarządzenie Prezesa NFZ nr 18/2017/DSOZ z dnia 14 marca 2017 r. w sprawie warunków postępowania dotyczącego zawierania umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej ( zmienione zarządzeniem nr 19 .Zarządzenie nr 81/2018/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 14 sierpnia 2018 r. zmieniające niektóre zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.Zarządzenie Nr 182/2019/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 31.12.2019r..

Opublikowano zarządzenie Prezesa NFZ w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna.

Podstawy prawne do zawierania/aneksowania umów w rodzaju PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA.. Przychodzisz jedynie na konkretne badania lub zabiegi, np. do poradni specjalistycznej.. Zarządzenie Nr 47/2018/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 7 czerwca 2018 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie stomatologiczne.. Imię: Jacek.. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna.ZARZĄDZENIE Nr 22/2018/DSOZ PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA z dnia 14 marca 2018 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: ambulatoryjna opieka specjalistycznaOpublikowano 01 lipca 2019, 08:56.. Wszystkie aktualności.1 Zmiany w finansowaniu Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej Zarządzenie Prezesa NFZ nr 29/2011/DSOZ Paweł Nawara, MOW NFZ Warszawa, 17 czerwca 2011 r. 2 Założenia podstawowe nowego systemu finansowania AOS Konieczność realizacji zapisów nowelizacji (27 maja br.) rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z .Chodzi o endokrynologię, gastroenterologię, kardiologię, neurochirurgię i okulistykę - przewiduje opublikowane w poniedziałek zarządzenie Prezesa NFZ.. Archiwum.. Specjalizacja: choroby wewn.. Zarządzenie Nr 126/2021/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 2 lipca 2021 r. zmieniające zarządzenie w sprawie warunków zawarcia i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie podstawowej opieki zdrowotnejZARZĄDZENIE Nr 24/2016/DSOZ PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA z dnia 13 kwietnia 2016 r. zmieniające zarządzenie w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna Na podstawie art. 102 ust.. 2018 poz. 385) Zarządzenie Nr 182/2019/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 31 grudnia 2019 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna (z .Zarządzenie Prezesa NFZ w sprawie okreslenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna.. Napisane przez Katarzyna Fenger.. Dotyczy porad z zakresu pediatrii i interny oraz zmiany wyceny jednego ze .Uzasadnienie projektu zarządzenia.. Specjalizacja: choroby wewn.. Imię: Jacek.. Podczas wizyty lekarz specjalista oceni twój stan zdrowia oraz wskaże dalszy przebieg .AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA OGŁOSZENIE POSTĘPOWAŃ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt