Opisz krótko swój dzień po angielsku

Pobierz

Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: matiop 10.5.2010 (17:43) Potrzebuję co najmniej 4-6 zdań po angielsku a potem po polsku przepis np.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Co robiłeś?. Rozprawka.. 0 ocen | na tak 0%.. Wady i zalety .Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. Odpowiedz.. O 22 poszłam spać.. Opisz swój dzień po angielsku (10 zdań) proszę tylko nie przez żadne tłumacze.Potrzebuję na dzisiaj !. prosze napisac to samemu a nie .Opis siebie po angielsku.. W domu odpoczywałam.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: mama2 19.9.2010 (11:06)Opowiadanie wydaje się dość trudną formą wypowiedzi pisemnej po angielsku, z racji tego że zazwyczaj nie bardzo wiemy o czym mamy napisać.. Czyli o której godzinie wstajesz,co robisz po wstaniu,kiedy wracasz ze szkoły,co robisz po szkole itp. jestem uczniem z podstawowym poziomem nauki wiec praca musi wygladac jak bym to ja ją pisal.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. proszę nie pisac zbyt skomplikowanie i nie uzywac nietypowych wyrazow.. Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .Przykładowy opis miasta po angielsku..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Nauczyciel, którego chciałbym spotkać po latach.. Dziękuję.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. 0 0 20.01.2014 o 21:00 rozwiązań: 1.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6. jem śniadanie i idę do szkoły.. co raz mozna wtracic o ktorej godzinie sie dana czynnosc dziala.. (Opisz trzy swoje ulubione programy po Angielsku)!. Po południu poszłam do domu.. aufgestanden - aufstehen - wstawa .Przykład opisu koleżanki po angielsku z tłumaczeniem Opis koleżanki po angielsku - wzór.. My school day starts at 8 a.m.Opisz swój dzień!. Czy się z tym zgadzasz?. Jednak w rzeczywistości praktycznie nie ma znaczenia, o czym będzie nasze opowiadanie, dopóki będzie ono zgodne z kilkoma podstawowymi wymaganiami:opisz swój typowy dzień po angielsku (dzien ucznia czyli rano pobudka, potem sniadanie, na godzine ósmą lekcje, itd.).. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. 2010-05-31 21:27:22 ,, opisz własne marzenia dotyczącej egzotycznej podróży'' 2011-10-05 17:16:40 Opisz dowolne 3 marzenia Ani z Zielonego Wzgórza 2013-03-06 18:27:29W swoim liście opisuje mieszkanie, które dzieli z koleżankami z uniwersytetu oraz swój pokój..

2017-03-26 14:04:16Jak opisać swój dzień po angielsku.?

zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Proszę na jutro to mam !. Codziennie wstaję o6rano.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosówZobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Opisz swój dzień w nowej szkole .. Najlepsi w pomaganiu: 1. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. oglądam ulubione seriale .Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro.. To nic trudnego!. Zjadłam obiad.. Anonimowa0123.. Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. She has grey hair and wrinkles all over her face.Najgorszy dzień w życiu (dłuższa wersja) Mój ulubiony artysta (dłuższa wersja) .. Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. Zrobiłam zadanie domowe.. Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. coś takiego pomóżcie z góry dziękujęOpisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Gdzie byłeś?.

Przykład, jak można opisać siebie po angielsku.

Krótki e-mail z życzeniami zdrowia.. napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. .Zadanie: bardzo proszę za najlepsze , proszę krótko opisać swój dzień po angielsku bez końcówki ing d np nie może być going watching itp Rozwiązanie: my day starts at 6 am i get up i take a shower, dressed in appropriate attire to school then atW powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Zadanie: opisz swój wczorajszy dzień po angielsku opis musi mieć zdania w past perfect z had ok 20 zdań Rozwiązanie: yesterday i woke up at 6 30 i was lying in my bed and thinking about lisa and the way i hadPrzykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Po angielsku - tylko nie pierwszy dzień w szkole , PomocyOpisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. zadanie dodane 1 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika Sandra Drążewska [Szkoła podstawowa] angielskiOpis dnia po angielsku: spójniki..

Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.

Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt