Owczarek staroniemiecki wilczasty srebrny

Pobierz

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Są to wyjątkowe psy o unikalnych odmianach umaszczenia: czarne, wilczaste - grau-braun, srebrne oraz niebieskie.Owczarek niemiecki, kaukaski, psy, szczeniaki sprzedam Zachodniopomorskie - OLX.pl - staroniemiecki Wyróżnione ogłoszenia Zobacz wszystkie Owczarek Staroniemiecki Wilczasty/Srebrny/Czarny - Zima 2021Najlepsza hodowla 2020, Najlepsza hodowla 2019, Najlepsza Para Hodowlana OS 2019, Najlepsza Para Hodowlana OND 2019, Najlepsza Hodowla 2018, Najlepsza Hodowla 2017, Najlepsza Para Hodowlana 2017, Najlepszy Reproduktor 2017, Najlepsza Hodowla 2015, Najlepsza Hodowla 2014, Jedyny w Polsce owczarek staroniemiecki z tytułem GRAND Champion, Dwukrotny Zwycięzca Polski, Zwycięzca Europy .Magic Black Hodowla Owczarków Staroniemieckich.. Aby wyróżnić te zdrowe i prawidłowo zbudowane psy, których hodowla oparła się zachodniej modziezaczęto posługiwać się nazwą AltdeutscheSchaferhunde (owczarek staroniemiecki) i psy te mają .Owczarki niemieckie długowłose czarne.. ON może osiągać w kłębie wysokość od 60-65 cm samiec i od 55-60 cm samica.. Psy » Psy do adopcji .Opis szaty i umaszczenia jest nieco różny.. Zapraszamy do rezerwacji - Obowiązuje umowa rezerwacji !. Długość korpusu przekracza wysokość w kłębie o około 10 - 17%.Owczarek Staroniemiecki Wilczasty/Srebrny/Czarny - Zima 2021 ..

Owczarki staroniemieckie czarne.

Tatą nasz złoty, zdolny chłopiec, który w .Owczarki staroniemieckie (Altdeutscher Schaferhund, Old German Shepherd), to linia owczarków długowłosych, pochodzących głównie od owczarków użytkowych i z byłego DDR.. 4 000 zł.Owczarek Staroniemiecki Wilczasty/Srebrny/Czarny - Zima 2021.. Suka w Typie Owczarka Staroniemieckiego szuka domu .Owczarek Staroniemiecki różni się w proporcjach od Owczarka Niemieckiego.. Psy » Psy rasowe 5 000 zł .. Nasza kochana Escada to wulkan miłości i energi, wesoła i bardzo posłuszna suczka, niesamowicie przyjacielska o pięknym srebrnym kolorze i długiej puszystej szacie.. Te wyjątkowe psy ciągle nas zaskakują bystrością umysłu i nieprzeciętną inteligencją.. Kaźmierczyk Beata.. Psy » Psy rasowe.. Wadliwa jest też prosta linia siekaczy.Owczarek staroniemiecki jest psem średniej wielkości, mocnej budowy, lekko wydłużony i dobrze umięśniony.. Mamą szczeniąt zostanie nasza ukochana srebrzysta piękność FARA-DAE Schwarz Wolf.. Miot E ur. 09.09.2019 r. 09.09.2019 r. na świecie pojawiły się "Elitarne" owczarki staroniemieckie :) Miot E to szczenięta w umaszczeniu wilczastym srebrzystym i czarnym.. Okrywa włosowa odporna na warunki atmosferyczne.. Szczenięta opuszczając nasz dom są zachipowane i zarejestrowane w .Owczarek staroniemiecki ma zgryz nożycowy, co oznacza, że siekacze muszą na siebie zachodzić nożycowo, przy czym siekacze szczęki nożycowo schodzą się z siekaczami żuchwy..

Nasza fascynacja owczarkami staroniemieckimi nadal trwa.

2 500 zł.. Wadliwa jest też prosta linia siekaczy.Owczarek Staroniemiecki.. To niezwykle pewna siebie rasa psów, którą cechuje silny i zrównoważony charakter.. Gościmiec 7 gru.. Od tradycyjnego owczarka niemieckiego, owczarki staroniemieckie różnią się budową.Owczarek staroniemiecki powstał właśnie z tych owczarków w tzw. "starym typie", bardzo często utożsamiany jest więc z psami z "linii DDR".. Owczarek Staroniemiecki jest doskonałym stróżem posesji i obrońcą stada - a co najważniejsze budzi respekt .Owczarek Staroniemiecki Wilczasty/Srebrny/Czarny - Zima 2021.. Zgryz cęgowy, przodozgryz lub tyłozgryz jest wada, podobnie jak większe luki lub odstępy między zębami.. OWCZAREK STARONIEMIECKI.. Zgryz cęgowy, przodozgryz lub tyłozgryz jest wada, podobnie jak większe luki lub odstępy między zębami.. O zaletach tej pierwotnej linii owczarków niemieckich pisałam już w dziale "o rasie".. Owczarki Staroniemieckie.. Wyjątkowe psy o unikalnym czarnym i ciemnym umaszczeniu,elitarnym pochodzeniu i zrównoważonym charakterze.Psy są doskonale socjalizowane.Szczenięta zawsze przychodzą na świat w domu.Dbamy by miały jak najwspanialszeOwczarek Staroniemiecki, który w naszym kraju dopiero zaczyna zdobywać popularność, ceniony jest również przez największe polskie hodowle..

Owczarek Staroniemiecki ... ( Długowłosy / wilczasty - srebrny ) Psy » Psy rasowe.

Owczarek staroniemiecki odpowiadający obrazowi rasy daje w oglądzie obraz pradawnej rasy, inteligencji i zwrotności, przy zachowanych proporcjach.Ogłoszenia o tematyce: owczarek staroniemiecki hodowla na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Owczarek Muszyna.Domowo: ESCADA - Owczarek Staroniemiecki.. Na grubej łapie i długim włosiu….. Natomiast u OS wysokość w kłębie u samca wynosi 62-68 cm a u samicy OS 57-62 cm.. - Płeć: suczka - Umaszczenie srebrne/ silver sable - Testy psychotechniczne - HD AOwczarek Staroniemiecki Informaje o rasie Mając na co dzień do czynienia z owczarkami długowłosymi i staroniemieckimi (a kiedyś także i krótkowłosymi) nietrudno dostrzec różnicę w ich usposobieniu, predyspozycjach fizycznych i intelektualnych na korzyść owczarków staroniemieckich.SZCZENIĘTA.. Obserwuj.. "Pies jest najprawdziwszym i najwierniejszym przyjacielem człowieka.. Zapraszamy do naszej hodowli owczarków staroniemieckich - czyli długowłosych owczarków niemieckich w starym typie.Owczarek niemiecki długowłosy wilczasty..

W naszej hodowli posiadamy owczarki staroniemieckie (Altdeutscher Schaferhunde).

Obserwuj.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne Owczarek staroniemiecki występuje w zasadzie w następujących umaszczeniach: Grau-Braun (brązowy wilczasty) Dunkelgrau (ciemny wilczasty) Silber Grau (srebrny - szary wilczasty) Schwarz (czarny) Bicolor (czarny podpalany).Najczęściej spotykany jest kolor czarny, jednak dopuszczalny jest także owczarek staroniemiecki srebrny, wilczasty, brązowy czy żółty.. 3 000 zł.. Zapraszamy do galerii.Owczarek staroniemiecki ma zgryz nożycowy, co oznacza, że siekacze muszą na siebie zachodzić nożycowo, przy czym siekacze szczęki nożycowo schodzą się z siekaczami żuchwy.. Psy » Psy rasowe 5 000 zł .. …Szczeniaki urodzone 12.05.2021r.. Owczarki wilczaste pieski.. Wilczasty Fado !. W byłym DDR preferowano u psów twardość, siłę charakteru i odporność na stres, a także monitorowano zdrowie każdego szczeniaka z .Biały, srebrny, wilczasty czy czarny owczarek staroniemiecki?. Shayanne zwana przez nas Milka to córka Kimby i Aklipa .Owczarek staroniemiecki (AltdeutscheSchaferhunde) może być fantastycznym towarzyszem i najlepszym przyjacielem każdego człowieka.. Mają budowę pierwotnych owczarków niemieckich, oraz ciemniejsze ubarwienie.. Psy te są niezwykle uczynne, nie boją się ciężkiej pracy i nie zostawiają swych właścicieli w potrzebie.. Rasa ta uznawana jest nie tylko ze względu na wygląd, ale również na znakomite cechy charakteru.. Owczarki staroniemieckie czarne.. Wyjątkowe psy o unikalnym czarnym i ciemnym umaszczeniu,elitarnym pochodzeniu i zrównoważonym charakterze.Psy są doskonale socjalizowane.Szczenięta zawsze przychodzą na świat w domu.Dbamy by miały jak najwspanialszeHodowla Scrato z Nysy.. On nie wybiera swego pana z pośród bogatych czy biednych, kocha i służy temu jedynemu, wybranemu do .Pobliskie tereny leśne, oraz bliskość akwenów wodnych pozwalają nam w sposób aktywny spędzać czas z naszymi ulubieńcami.. Pies ten jest świetnym psem rodzinnym i opiekuńczym - przyjaznym w stosunku do dzieci i członków swojej rodziny.. Rodzicami zostali U-Nana Herbu Czarny Wilk i Thorgal Les Gardiens des Fagnes..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt