Gdzie i jak mieszkasz jak wygląda twój pokój napisz 60-80 wyrazów

Pobierz

I've got a toy spider with talking / moving .nie mogłem znaleźć takiego postu na forum o temacie "Jak wygląda twój Amigowy pokój?". Next to the bed there is a wooden desk and a white chair.Ich pokoje potrafią czasami wyglądać jak po przejściu huraganu.. Z samolotu skacze Niemiec, Rusek i Polak.. Pink121 5 lat temu.. (dodaj zdjęcie) JestęVikaa.. W autobusie było już 80 .. PILNE!. FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy RejestracjaStart studying Lekcja 3 - Gdzie i jak mieszkasz ?. Przy domu jest ogród .. Ile buraków zmieścisz w 2 litrowym słoiku?. Pomożecie pliska zakreśl właściwe wyrazy.. Mój dom jest prosty i wygodny .. Koło okna stoją szafki, na biurku stoi komputer i drukarka .. Szukaj.. rozwiązane Napisz 60-80 słów, na temat gdzie i jak mieszkasz, jak wygląda Twój pokój.. Skomentuj.. Jak wygląda twój wymarzony pokój?. Co zapalisz najpierw?. Jak wygląda twój pokój?. PILNE NA DZIŚ.. dam naj :} Odpowiedź Guest.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Mieszkania.. show all.Pokoje dla nastolatek.. Po wielokrotnych zapytaniach o mój pokój odpowiadam: pokój jak pokój - dwa łóżka, dwa biurka, szafa, łazienka.. Blisko mam do sklepu biblioteki i kościoła .. Die Gegend ist ruhig.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Gdzie i jak mieszkasz ?. Napisz (60-80 wyrazów) pliska pomóżcie z góry dzięki ;p hej:) mam takie zadanie z niemca plis pomóżcie mi bo musze miec na jutro;p nie chce by było to perfekcyjne zadanie :) tresc zadania: Gdzie i jak mieszkasz?.

Z góry dzięki:))Gdzie i jak mieszkasz jak wygląda twój pokój ?

(dodaj zdjęcie) #ƒ Martyna :O. over 1 year ago.. Daję dużo punktów.. Mój dom jest prosty i wygodny .. Tak jak pisałem w launcherze wogóle nie da się przypisać mniejszej/większej ilości ramu.. Proszę bardzo o pomoc.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Napisz list do wujka z Ameryki.powiedzieć gdzie mieszkasz, w jakim domu, ilu pokojowym i jak wygląda twój pokój.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Z drugiej strony, jest takie powiedzenie: "nudne kobiety mają idealnie czyste domy" - i w tym też tkwi ziarnko prawdy: jeśli mamy czas na ciągłe pucowanie każdego kąta, to zazwyczaj dlatego, że niewiele więcej w czasie wolnym robimy.Jak prawdopodobnie pamiętasz, mieszkam w bloku położonym na obrzeżach miasta.. Skomentuj.. zamieszczać tu moglibyśmy zdjęcia, linki do filmów jak wyglądają nasze amigowe pokoje/garaże piwnice/poddasza.. (dodaj zdjęcie) Jak wygląda Twój pokój?. napisz ( 60 - 80) po niemiecku i przetłumacz na polski , daje naj :) Pytania .. Moim zdaniem mój pokój jest mały, ale dość ładny.. jeszcze wymienić pomieszczenia.. Przy domu jest ogród .. Niestety mogę tylko 1 i niewiem czemu.. 50-100 słów poniżej.. Jeden z pokoi należy do mnie, a drugi do moich rodziców..

Napisz 5 zdań o tym jak wygląda twój pokój po angielsku.

Natasha - Napisz imie Wojtek w kodzie 2-kowym.Prosze o pomoc;W liście: -wyraź radość z przeprowadzki -opisz jak wygląda twój pokój -zaproponuj aby niedługo was odwiedził.. Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl :: Jak wygląda twój pokój?. Mieszkam w Warszawie, w bloku.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Proszę o poprawność gramatyczną i łatwe, podstawowe słownictwo.. W domu mam swój własny pokój .. .Opis pokoju po angielsku: sypialnia nastolatka.. Zawsze jest 512 mb.. Natomiast o wiele ciekawszy jest cały dom, a szczególnie jego mieszkańcy.. W moim mieszkaniu są dwa pokoje, kuchnia i łazienka.. majagodlewska24 2 lata temu.. Udostępnij.. Udostępnij.. Przetłumaczyć po niemiecki ;)Mieszkam w pięknej spokojnej okolicy w domu jednorodzinnym .. jak wyglada twoj pokoj ?. W domu mam swój własny pokój .. Na płocie siedzi 10 wróbli.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. pytam z ciekawości bo nie którzy mówią że mam brzydki a ja pokój mam taki :moj pokój jest 4,30 na 4 zółty z zielonymi dodatkami (bo kocham zielony)czyli zielone lozko dywan karnisz ozdoby na szawach,pulkach wilgachny telewizor,okno z wyjściem na balkon i jedna sciana zajmuje mi same pułki z ciuchami!doteho .Jak będzie wyglądał Twój pokój?.

(dodaj zdjęcie) Jak wygląda Twój pokój?

!, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. Blisko mam do sklepu biblioteki i kościoła .. Napisz (60-80 wyrazów) pliska pomóżcie z góry dzięki ;pGdzie i jak mieszkasz jak wygląda twój pokój ?. :D. Question from @kaper955 - Gimnazjum - Język rosyjski.. .Mój komputer ma 4gb ramu więc chciałem dać 2gb (miałem tyle wolnej pamięci jak coś).. Mój Wygląd (506874) Moja Klasa (74985) Nick lub Pseudonim (80514) Problemy (879197)Gdzie i jak mieszkasz?. Jest nas 6 w grupie, w tym dwie jednostki żeńskie i reszta męska.Jul 1, 2020Tam gdzie ty <33.. napisz ogłoszenie w którym zamieścisz : zachęte do wynajmu gdzie mieszkanie się znajduje ilość pokoi i wymiary nazwy też nazwy też oczywiście ile chcesz .Mój mały świat - Jak wygląda twój pokój?. I mały zakątek do cichych studiów.. Masz ;p jak coś to ja mam tak że sypialnia gdzie indziej garderoba gdzie indziej i dlatego z siostra spać :'( ale dzisiaj Jola śpi więc siostra z rodzicami spać będzie :3 ( jak coś ona ma 7 lat ) .No ale jak wygląda twój pokój?. Błagam o pomoc :) 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź 4.0 /5 9 slawekxyz Ich wohne in Warszawa, in einem Wohnblock.. Ile zostało?. Mam w swoim pokoju plakaty .Jak wygląda twój pokój?. No Chyba Niee.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Mój Amigowy pokój wygląda jak świat Burntime ahahah Postaram się wrzucić jakieś fotki jutro :) Ostatnia aktualizacja: 11.11 .Jak wygląda Twój pokój?.

Home @KoffamCieNaZabuj; Jak wygląda Twój pokój?

Kto był pierwszy na Ziemi?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Gdy wchodzi się do niego, można zobaczyć biurko, które stoi naprzeciwko okna.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Jak wygląda twój pokój opisz go w czterech zdaniach po rosyjsku proszę pomóżcie daje naj!. Przetłumaczyć po niemiecki ;) Mieszkam w pięknej spokojnej okolicy w domu jednorodzinnym .. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Napisz (60-80 wyrazów)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt