Gdzie najłatwiej zdać egzamin praktyczny na prawo jazdy

Pobierz

W województwie podlaskim łatwiej zdać egzamin teoretyczny w Suwałkach (58,4%) niż w .Gdzie najłatwiej zdać egzamin na prawo jazdy?. Wybierz godzinę i termin egzaminu praktycznego gdzie ruch w mieście jest najmniejszy.. B, days agoJun 4, 2020Egzamin teoretyczny najczęściej zdają kursanci w Lublinie (58,9%), a także Rzeszowie i Bydgoszczy (58,5%).. W Rzeszowie egzamin praktyczny zdaje 39 proc. kandydatów na kierowców.. Postało ono na postawie analizy statystyk Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego (WORD) przygotowanej przez portalnaukijazdy.pl oraz rankomat.pl.Całe zestawienie .Prawo jazdy 20202.. Jun 4, 2021Wygląda na to, że egzamin teoretyczny najłatwiej zdać w Lublinie, gdzie między 1 stycznia 2019 roku a 31 października 2019 roku tę pisemną formę sprawdzania wiedzy pomyślnie przeszło aż 58,9% kandydatów na kierowców.Jun 6, 2021Sep 14, 2020Feb 15, 2021Tam sukces w trakcie egzaminu praktycznego odnosi zaledwie co czwarta osoba (25,53%).. Południowy sąsiad i jego egzamin teoretyczny Odpowiedź jest następująca: najłatwiej zdać prawo jazdy w Republice Czeskiej.. Eksperci rankomat.pl przygotowali zestawienie, na którym widać zdawalność egzaminu praktycznego na prawo jazdy w miastach.Gdzie najtrudniej zdać egzamin praktyczny?. Tak samo jak u nas odbywa się najpierw kurs na prawo jazdy - szkolenie z teorii, a następnie jazdy próbne.Oct 2, 2020Województwo śląskie jest na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o zdawalność w części teoretycznej: egzamin praktyczny zdało w 2017 roku 54,91 proc. osób podchodzących do niego..

Gdzie najłatwiej zdać egzamin praktyczny?

Klasyfikację miast otwiera OstrołękaMay 20, 2022Mar 20, 2022Aby posiadać porównanie do wyników przedstawionych w tabelach warto zapoznać się z informacją gdzie egzamin na prawo jazdy zdać egzamin najtrudniej.. Zdawanie egzaminu na prawo jazdy jest mniej kłopotliwe, gdzie ruch pieszych i samochodów jest mniejszy.Gdzie najłatwiej zdać egzamin na prawo jazdy.. W części teoretycznej największy procent zdanych egzaminów odnotowano w minionym roku na Śląsku i Podkarpaciu (54,91%), a najmniejszy w woj. lubuskim (48,47%).. Nieznacznie łatwiej.Gdzie najłatwiej zdamy egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B, a gdzie jest najtrudniej?. Dlaczego?. WORD w których zdawalność egzaminu praktycznego jest najniższa (2017 r.): Koszalin 23,16 % Piła 27,50 % Szczecin 27,90 % Łódź 28,04 % Opole 29,19 %Obok forów internetowych informacje o zdawalności w poszczególnych ośrodkach egzaminacyjnych można też znaleźć na stronie Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców (), w zakładce "Wyniki egzaminów w WORD-ach" - fragment tego zestawienia publikujemy po prawej stronie.Najłatwiej egzamin praktyczny (czyli jazdę) na prawo jazdy kategorii B zaliczyć w Jeleniej Górze, a najtrudniej w Łodzi.. Datę i godzinę możemy wybrać samodzielnie - śmiało skorzystajmy z tej opcji..

A jak jest z egzaminami teoretycznymi?

Jednak niekiedy łatwiej zaliczyć część teoretyczną kursu na prawo jazdy w mniejszym ośrodku.. - Na początku było to nieco ponad 7 proc. Z częścią praktyczną jest już o wiele gorzej, bo jesteśmy na 13. miejscu - na 16 województw w Polsce.Jun 26, 20202.. - Wyraźnie wzrasta liczba osób zdających egzamin teoretyczny - mówi Robert Drozd, egzaminator.. Z kolei najwyższy odsetek zdawalności części teoretycznej kursu występuje w Lublinie (58,9%), a najniższy w Bolesławcu (45,2%).Sprawdźcie nasze zestawienie.. Wszystkie z nich są miastami wojewódzkimi.. Teraz mamy prawie 30-procentową zdawalność.Najczęściej egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B zdają kursanci w Jeleniej Górze (53%), a najrzadziej w Łodzi (24,9%).. PODKARPACIE.. Z kolei najwięcej kursantów dobrze pisze test w Lublinie, a .Oct 2, 2020Apr 20, 2022Gdzie najłatwiej zdać prawo jazdy?. Podlasie z rezultatem 53,88% plasuje się na miejscu piątym.. Fot. Wit Hadło..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt