Soy luna streszczenie 2 sezonu

Pobierz

Będzie dużo przytuleń Lutteo.. Pierwsza próba nie była zbyt udana, ponieważ dziewczyna preferuje dotychczasowy freestyle, a kroki taneczne na wrotkach nie są jej znane, poza tym szybko musiała zejść z toru, ponieważ .1 sezon - 80 odcinków 2 sezon - 80 odcinków 3 sezon - 60 odcinków (jeśli będzie) 4 sezon - 20 odcinków 2x80+60=220h (możliwe) 220h+20=240h 220h:24= ok. 9dni (możliwe) 240h:24= 10dni Więc tyle trwa obejrzenie całego serialu Soy Luna (tochę mniej bo 1 odcinek trwa 45min, a nie 1h), a ty mówisz, że jest krótki.Tak jak pisałam na razie Soy Luna ma lecieć tylko we Włoszech więc nie ma się czym martwić przynajmniej na razie, jest trochę prawdą co do wyglądu Luny , ale przecież jest to dozwolone!. Nadal będą mówić, Luna na Matteo ,,Król Paw,, a Matteo na Luna ,,Kelnereczka,, .. Luna mieszka w Cancun w Meksyku.. Etykiety ¿Como Me Vez?. Tutaj znajdziecie najważniejsze informacje o odcinkach 1 sezonu , hiszpański i polski tytuł , premierę w Polsce , linki do odcinków i streszczeń na naszym blogu.. Czas trwania: Ok. 45 minut.. Czas trwania: Ok 45 min.. Już od tego od 16 kwietnia ,,Ameryka Łacińska" może się nacieszyć pierwszym tygodniem nowych odcinków z 3 sezonu!. Sezon 1 odcinki od 51 do 65.Spis odcinków sezon 1.. Dostawałem dużo pytań czy będę robił opracowania odcinków więc postanowiłam, że będę robił posty z streszczeniami odcinków, bo wiem, że nie każdy ma Disney Channel!.

Luna zostanie potrącona przez samochód w 39 lub 40 odcinku drugiego sezonu.

Gdy główna bohaterka odchodzi do swojego pokoju Sharon natychmiast woła Reya i każe mu ustalić kto dzwonił i dlaczego pytał o jej siostrzenicę .Soy Luna!. Pojawi się dużo nowych piosenek, prawdopodobnie łącznie 27 lub 28.. Zapraszam !. Streszczenie : Wrotki, marzenia, przyjaźń i pasja to cztery najważniejsze rzeczy w życiu Luny.. Będą razem śpiewać Vives en mi.. Więc zacznę od początku wiele się będzie działo obejrzałam już cały sezon 2 po hiszpańsku wiem co się będzie działo i wam co nieco opowiem.. Soy Luna!. Dziewczyna nie morze uwierzyć, że chłopak miał rację i walka o to miejsce była niepotrzebna.Soy Luna 3 Polska to blog poświęcony serialu Soy Luna.. Podczas rozmowy przyznaje się do swojego pierwszego pobytu na torze, jak i do uczucia, że jednak tak nie jest.. Jednak to wszystko z braku czasu.. [ Soy Luna 2 ] Streszczenie odcinka.. "dzisiaj zapoznamy się z odcinkiem 18 więc nie traćmy czasu.. SOY LUNA 2 nowy wygląd bloga obsada obsada drugoplanowa odcinek 41 odcinki odejście Oliviera Open Music opracowanie paczka Państwa Naszych Gwiazd Pasquel Di Nuzzo paznokcie Pedro Pelfi pierwszy .Nowa historia - drugi odcinek serialu Soy Luna.. Na tej stronie możesz poznać datę wyemitowania i tytuły wszystkich polskich odcinków serii..

Zapraszam !Spoilery 2 sezonu [cześć 1] (Lutteo) Będą kłótnie między nimi!

Dziewczyna wraca do rzeczywistości dzięki Nico i przeprasza za to, że nie słuchała tego co do niej mówi.. Tutaj znajdziecie najważniejsze informacje o odcinkach 1 sezonu , hiszpański i polski tytuł , premierę w Polsce , linki do odcinków i streszczeń na naszym blogu.. Uwaga na spoilery!. Chcecie wiedzieć, co takiego się w nich wydarzyło?Premiera 2 sezonu ''Soy Luna'' w Argentynie odbyła się 17 kwietnia 2017 roku.. Matteo będzie zazdrosny, ponieważ Luna zacznie czuć coś do Simona.. Sezon 1 odcinki 41-50 ODCINEK 41.. Polski tytuł : Wisiorek .. ODCINEK 21.. Powstanie nowa piosenka Lutteo.. Nie spodziewa się jednak, że ta zmiana przysporzy jej tyle szczęścia jak i zmartwień.. Chciałabym tylko powiedzieć, że to będzie niesamowity odcinek jeśli chodzi o Rollera nie przedłużając zaczynajmy!. Odcinek zaczynasiękońcem rozmowy telefonicznejzpoprzedniego odcinka.. Od początku 1 sezonu było wiadome .Soy Luna to historia 16-letniej dziewczyny imieniem Luna, której życie wywraca się do góry nogami, kiedy wraz z rodzicami musi się wyprowadzić ze swojego miasta Cancun do Buenos Aires.. Piosenki to nic dziwnego mogą być trochę podobne.. 1; 2018; 2019; 3 sezon .. [soy luna] odcinek 2 Życie Luny zmieniło się, kiedy okazało się, że przez pracę swoich rodziców cała rodzina musiała opuścić spokojne Cancun i wyjechać do wielkiego Buenos Aries..

Luna będzie śledzić Matteo.Tak jak zawsze mam dla was streszczenie odcinka 22 2 sezonu.

W nowym kraju, mieście i otoczeniu, Luna pozna nowych .Lista Odcinków - Polska.. Pracuje w restauracji z niezdrowym jedzeniem, razem ze swoim przyjacielem Simonem.Soy Luna.. Luna wie już, że jest Sol Benson, jednak życie wywraca się do góry nogami, gdy poznała prawdę.Soy Luna Diary Pary pasikot.pl Paso Paznokcie Piosenka Plotki Płyta Pocałunki Pod lupą podsumowanie pokój Polska polska wersja Poradnik wrotkarski Post informacyjny Postacie Poznaj Lunę Poznaj Matteo Pre-emisja Premiera Premiera w Polsce Profugos Promo Promocja serialu Prófugos Przyjaźń Przypuszczenia Radio Disney Ramiro Recenzja Roller .Dzisiaj mam dla was streszczenie 21 odcinka 2 sezonu.. Niedługo pierwsza połowa się skończy i trzeba będzie czekać dwa miesiące na kolejne odcinki.. Uwielbia jeździć na wrotkach, marzy o tańczeniu na nich.. #Soy Luna en Poland 2 część 2 sezon 28 odcinek 2odcinek 6 odcinek 8 odcinek Ada Agustin Agustin Bernasconi Akcja akordy na gitarę aktorzy Alas Ambar Ana Jara Bacalar backstage Bia Biografia Cande Molfese Caro Ibarra Carolina Kopelioff Cato Chiara Parravicini Chile chwyty ciekawe cover czas teraźniejszy Delfi Disney DIY dodatki Egmont ..

SPOILERY Z SOY LUNA 3 W tym poście przedstawię Wam spoilery z 3 sezonu Soy Luna.

Nr.Soy Luna 3 - Streszczenie odcinków - odcinki od 1-2!. Hiszpański tytuł : Sentimientos, .. Streszczenie : BRAK.. Warto sobie do tego momentu powtórzyć co się wydarzyło w poprzednich odcinkach.Nie wchodź w posta .. [Soy Luna 2] Podsumowanie odcinków 11-15 .. Oglądaj nowe odcinki 3 sezonu Soy Luna!. Zapraszam do rozwinięcia posta!piątek, 19 maja 2017.. Matteo mówi, że to nic ważnego jednak Luna nie chce do końca wierzyć.. Jeżeli nie chcesz spoilerów lub czekasz na, polskie odcinki, nie wchodź do tego posta!Oszczegam przed dużymi spoilerami!. Paringi takie jak: Gastina, Pelfi i Jico pogłębią swoje relacje.. Na samym początku chciałabym was przeprosić za tą nieobecność, ponieważ kontynuacja postu miała być już drugiego dnia po opublikowaniu pierwszej części.. Odcinek 21.. Są tutaj również linki do opisów danych odcinków i ich oryginalne tytuły.. Dziewczyna nie może się odnaleźć w nowym miejscu, a rozłąka z najlepszym przyjacielem wcale nie sprzyja takim zmianom.Sekret - czwarty odcinek serialu.. Jeśli macie jakieś własne teorie to podzielcie się nimi w komentarzu!. Gaston wymyśla, że to jego ojciec cały czas mówi o Oxfordzie i edukacji .Soy Luna - Opracowanie - odcinki od 01-56!. Zapraszam do rozwinięcia postu.. Odcinek rozpoczyna się wybudzeniem z wizji, która początek miała w poprzednim odcinku.. Matteo chce wiedzieć czy Luna czuje się dobrze.. Może ja się mylę i ma to być kopia ale ja tego nie traktuje źle .Rozpoczynam nową serię, w której znajdziecie streszczenia odcinków nowego sezonu Soy Luna.. Oprócz tego, również nie zabraknie recenzji produktów z serialu, opracować piosenek czy odcinków i wiele innych rzeczy związanych z serialem.. Odcinek 22.. Luna i Matteo napiszą razem parę piosenek.. Chciałabym tylko powiedzieć, że to będzie niesamowity odcinek jeśli chodzi o Rollera nie przedłużając zaczynajmy!. A to że gra na pianinie .. wiele osób gra.. W Jam&Roller .Soy Luna 2 - Podsumowanie odcinki 26-30 .. Oglądaj nowe odcinki 3 sezonu Soy Luna!. Część 2.. Dzisiaj ciąg dalszy.. Wyświetlenia.. Wyświetlenia.. Znajdziesz tutaj wszystkie nowości odnośnie serialu oraz aktorach w nim grających.. Na pewno nie będziecie się nudzić :) #SL3PL[ Soy Luna 3 ] Streszczenie odcinków 31-33 .. Música en ti Muzyka nabór nabór otwarty nasza droga Nasze Miasto Netflix Nico Nina NOWY SEZON..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt