Sprawozdanie z konkursu ortograficznego

Pobierz

Marii Konopnickiej w Buczynie odbył się V Powiatowy Konkurs Ortograficzny.. W roku szkolnym 2017/2018 bibliotekę szkolną odwiedziło 4567 osób, wypożyczając ogółem (uczniowie+pozostali czytelnicy) 4281 dokumentów.. W dniu 18. w Szkole Podstawowej przeprowadzony został II etap konkursu ortograficznego, który przebiegał pod hasłem "Mistrz ortografii".Sprawozdanie z międzyklasowego konkursu ortograficznego.. Wzięło w nim udział osiemnastu najlepszych w ortografii uczniów ze wszystkich .Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną.. w Szkole Podstawowej im.. Jego celem było wyłonienie spośród uczniów klas drugich i trzecich Mistrza Ortografii.. Sprawozdanie z Szkolnego Konkursu Ortograficznego w oddziałach edukacji wczesnoszkolnej.. Konkurs organizowany jest .. 8 marca 2018 r. w naszej szkole o godz. 10.35 w Sali 34 odbył się Konkurs Ortograficzny.. W dniu 1 czerwca 2016 roku w Szkole Podstawowej w Wojniczu , w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych .. Treści ćwiczeń dotyczą najważniejszych zagadnień ortograficznych realizowanych na tym poziomie edukacji i są zgodne z " Podstawą programową'' MENiS.. Od trzech lat był on objęty honorowym patronatem Wójta Gminy Wejherowo.SPRAWOZDANIE Z PRZEPROWADZENIA IV POWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU POLKOWICKIEGO Dnia 28 listopada 2009r..

Laureatów konkursu podzielono na dwie grupy.

Pierwsza to uczniowie klas z liceum i technikum, druga to przedstawiciele branżowej szkoły pierwszego stopnia.Sprawozdanie z przebiegu konkursu ortograficznego dla uczniów kl. VII i VIII szkoły podstawowej oraz kl. III gimnazjalnych Konkurs ortograficzny odbył się dn. 18 października 2018 r. Dyktando pt. "Powtórka z historii" pisało 12 uczniów kl. VII i VIII szkoły podstawowej oraz kl. III gimnazjalnych.sprawozdanie z iii powiatowego konkursu ortograficznego "mistrz ortografii 2020" 16 marca 2020 10 marca 2020r.. w Samorządowej Szkole Podstawowej im.. Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną oraz wyłonienie uczestników etapu finałowego, który odbędzie się 7 marca 2017roku.Sprawozdanie z konkursu ortograficznego "Mistrz ortografii" prowadzonego w roku szkolnym 2017/2018.. W dniu 14.11.2018 r. o godz. 10.00, w Szkole Podstawowej w Zarszynie odbył się międzyszkolny konkurs geograficzny "W 90 minut dookoła Polski".. Wzięło w nim udział 7 uczniów z poszczególnych szkół w gminie Zarszyn.. Inscenizacja; Sprawozdanie z realizacji podstawy programowej z języka angielskiego w klasach IV - VI - Prawa i obowiązki ucznia w szkole w świetle obowiązujących przepisówSprawozdanie z działalności zespołu kształcenia zintegrowanego Author: [email protected] Last modified by: [email protected] Created Date: 6/22/2004 3:24:00 PM Other titles: Sprawozdanie z działalności zespołu kształcenia zintegrowanegoProgram koła ortograficznego napisany został z myślą o uczniach klasy III..

Jana Pawła II w Trzebiechowie wyłoniono zwycięzców szkolnego konkursu ortograficznego "Mistrz ortografii".

o godz. 10.00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 34 w Radomiu odbyła się czwarta edycja Międzyszkolnego Konkursu OrtograficznegoSprawozdanie z Finału III Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego klas III 12 maja 2016r.. Przez.. 27 kwietnia 2018 odbyło się wręczenie nagród i dyplomów laureatom 3 pierwszych miejsc oraz wszystkim uczestnikom międzyklasowego konkursu ortograficznego uczniów 4a i 4c.. w Szkole Podstawowej im.. na 4 godzinie lekcyjnej wszyscy obecni w szkole uczniowie pisali dyktando sprawdzające opanowanie zasad pisowni.. Przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych.Celem konkursu było: podniesienie poziomu kompetencji ortograficznych uczniów, popularyzacja konkursu jako jednej z form rozwijania zainteresowań i uzdolnień, integracja uczniów, propagowanie kultury języka polskiego, wdrażanie do zdrowej rywalizacji, dbanie o systematyczną pracę nad poprawnością ortograficzną .Sprawozdanie z VII Gminnego Konkursu Ortograficznego z dnia 13 kwietnia 2018r.. w Szkole Podstawowej im.. por. Jana Skrzyszewskiego odbył się VII Gminny Konkurs Ortograficzny pod.Author: KSIAZCZYK Created Date: 3/30/2017 9:11:05 PMW zajęciach kółka ortograficznego "Raz i dwa ortografię polubić się da" uczestniczy ośmioro uczniów klasy trzeciej.. 7 lutego 2017 r. odbyły się eliminacje do finału Szkolnego Konkursu Ortograficznego "Mistrz Ortografii 2016/2017'..

Nadrzędnym celem konkursu ...Sprawozdanie z pracy biblioteki szkolnej w roku 2017/2018 2.09.2018.

Uczestnicy rozwiązywali karty pracy, które zawierały między innymi: zagadki, tekst z lukami, krzyżówkę, rebus, rozsypanki literowe oraz inne zadania z "pułapkami" ortograficznymi.. Korzystają również z dostępnych programów komputerowych.Sprawozdanie ze SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO KLAS III SP W dniu 19 marca 2018r.. Z każdej klasy wyznaczono dwóch przedstawicieli, .. V POWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO .. Z PRZEPROWADZENIA.. Dnia 28 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej im.. Szkolny konkurs ortograficzny trwał od października do maja, udział w nim brali uczniowie klas .sprawozdanie z konkursu ortograficznego klas iii szkoŁy podstawowej w sŁoŃsku Opublikowano 5 czerwca 2017 W dniu 8 maja 2017r.. Do dnia î í listopada wpływały do organizatora wyniki dyktand w poszczególnych klasach.. Maksymalnie można było uzyskać 52 punkty.Sprawozdanie z XIII edycji konkursu ortograficzno-informatycznego "Wirtualne potyczki ortograficzne".. 02.2015 r. na 5. lekcji w naszej szkole odbył się etap szkolny Powiatowego Konkursu Ortograficznego klas II i III "MISTRZ ORTOGRAFII" 2014/2015..

Sprawozdanie z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego na temat "Moja ulubiona postać bajkowa" 20160601_102648.

.Sprawozdanie z czwartej edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego "Wiosenne łamigłówki ortograficzne" dla uczniów klas II.. 11 czerwca 2014r.odbył się w Szkole Podstawowej nr 48 międzyszkolny konkurs ekologiczny " .SPRAWOZDANIE.. Więcej.. Dnia .. W konkursie wzięło udział 9 uczniów obu klas.SPRAWOZDANIE ze SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO KLAS I - III "MISTRZ ORTOGRAFII" 2014/15.. mjr Henryka Sucharskiego w Gościcinie po raz trzeci odbył się finał III Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas III.. Biblioteka włączyła się także w organizację konkursu ortograficznego (luty 2018).Regulamin konkursu ortograficznego - Topienie marzanny - powitanie wiosny.. B. Prusa w Garnku odbył się III Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii 2020"Sprawozdanie z I etapu Szkolnego Konkursu Ortograficznego.. Marii Konopnickiej w Buczynie odbył się IV Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Zostań Mistrzem Ortografii" Szkół Podstawowych pod patronatem Starostwa Polkowickiego.Dnia 17.11.2015 r. trzyosobowa drużyna uczniowska ze szkoły w składzie: Aleksandra Wrona- klasa VI A, Aleksandra Jankowska- klasa VI B i Karolina Smereczniak- klasa VI C wzięła udział w VII Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Buczynie organizowanym pod patronem Starosty Polkowickiego.SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU KONKURSU GEOGRAFICZNEGO.. Kazimierza Górskiego przeprowadzony został II etap Konkursu Ortograficznego, który przebiegał pod hasłem "Szkolny Mistrz ortografii ż i rz".Sprawozdanie z konkursu ortograficznego kl.2a.. w Szkole Podstawowej im.. Dyktanda sprawdzali nauczyciele-Sprawozdanie z przebiegu Szkolnego Konkursu Ortograficznego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt