Opisać rodzinę po niemiecku

Pobierz

Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. Znajomość nazw członków rodziny jest dość kluczowa dla osób, które chcą swobodnie rozmawiać po niemiecku.. Moja mama jest księgową.. To jest moja rodzina.. Mój brat ma na imię Bartek.. niemiecki.. Powinno ich być min.. Zobacz podobne fiszki: Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże niemiecki, czasowniki nieregularne Opis przyjaciela po niemiecku Falsch Frënn (LU-DE) Moja lekcja choroby przyimki La vida humana German Vocabulary 2 ausblick Chodura Lektion 2 dialog Afghanistan 2 Lesson 19 .Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór.. Lubi czytać książki i oglądać filmy.. Ponieważ ona chce sprawdzić jakie popełniamy błędy.Witam, muszę opisać swoją rodzinę po niemiecku 5 członków rodziny.. Lubi grać w piłkę.. Lubi czytać i gotować.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaMoja rodzina jest miła i sympatyczna.. Potrzebne na jutro, więc naprawdę będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź.Przykładowy opis rodziny po angielsku.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaOpis osoby po niemiecku to najczęściej stosowany rodzaj opisu.Po południu wybieramy się na spacer, spędzamy go u nas na działce, czasami wyjeżdżamy do lasu..

Święta Bożego Narodzenia po niemiecku.

Moja mama ma na imię Bogumiła.. rodzina - die Familie.. Moja mama ma na imię Małgorzata.. Do dzieła!. Drugi dzień świąt to lany poniedziałek i wtedy dopiero jest u nas wesoło!. Mój dziadek ma na imię Jerzy.kategoria: Nauka języka niemieckiego / forum: Brak wkładu własnego.. Stwórz fiszki.. Mam na imię Ewelina.. die Schwester - siostraPrzykładowy opis rodziny po niemiecku: Mein Name ist Konrad und ich bin 14 Jahre alt.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. Ich finde sie sehr tolerant und klug.Kończąc ten krótki wstęp zapraszam Cię do nauczenia się kilku słówek z działu rodzina po niemiecku.. Cała rodzina ubiera choinkę.. Jezdzi taxi, interesuje się komputerami.. Wbrew pozorom dość często używamy słownictwa z tej dziedziny.. Mój ojczym ma na imię Wiesław.. Lubi czytać.. Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. Prezenty przynosi Mikołaj.. Mam na imię Robert.. Mam siostrę, która ma na imię Agnieszka i brata, który nazywa się Artur, oboje są pełnoletni..

Ich wohne in Katowice.Opis mojej rodziny po niemiecku?

(np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.Opis rodziny po niemiecku.. Moja mama ma na imię Dorota i bardzo lubi gotować, a mój tata ma na imię Roman i jest kierowcą i bardzo lubi siedzieć przed telewizorem.PS.oczywiście opisałam ci moją rodzinę tylko na przykład (ale dodaj jeszcze co lubi babcia,dziadek,wujek,ciocia robić).Niestety po niemiecku ci nie napiszę chyba że tu : a potem sobie sprawdzisz czy dobrze (to jest o wiele lepsze od tłumacza google) ;)Opis mamy po niemiecku - wzór.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. Ma 44 lata.. Nie mam rodzeństwa.. Proszę was o pomoc gdyż nic nie umiem z tego przedmiotu.. rozpocznij naukę.. Mój tata jest sprzedawcą .. Pozwala ono na precyzyjne określanie stopnia pokrewieństwa między różnymi ludźmi.Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Wszyscy razem śpiewają kolędy.. Jak znajdziecie jakiś błąd to napiszcie.. Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Ich heiße Fabian und ich habe eine tolle Familie./ Nazywam się Fabian i mam wspaniałą rodzinę.. Zobacz podobne fiszki: opis rodziny po niemiecku opisy po angielsku Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże niemiecki, czasowniki nieregularne Opis przyjaciela po niemiecku obowiązki domowe Falsch Frënn (LU-DE) rzeczowniki Moja lekcja slowka 8 9 unregelmäßige verben my.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku..

Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.

Z góry dzięki ;) Ich heiBe Kinga.. Ma 62 lata.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Do dzieła!. Święta to bardzo miły czas.. Moja babcia nazywa się Gertruda.. Język polski./ Język niemiecki.. Jest ślusarzem.. rodzina - die Familie, -nOpublikowany in category Język niemiecki, 21.09.2020 >> Hej, miałam opisać swoją rodzinę po niemiecku i zrobiłam to, i mam prośbę moglibyście zobaczyć czy jest to w miarę dobrze napisane?. W Polsce nie je się w Wigilie mięsa, lecz ryby i inne potrawy.. Lubi pracować i. poleca 83 %.. Moja siostra ma na imię Paula, ma 25 lat, mieszka w Anglii.rodzina.. Mam dużo krewnych.. Mój tata jest stolarzem, dużo czasu spędza na działce pielęgnując pomidory, ogórki i tym podobne.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 latopis mojej rodziny po niemiecku - Meine Familie.. Mój tata ma na imię Jarosław.. Mój tata ma na imię Leszek.. Brak wkładu własnego.. 12 i wszystkich trzeba spróbować.. Lubi oglądać telewizję.. Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Mój tata ma na imię Grzegorz.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;D. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić..

Alle gehen noch in die Schule.Opisz swoja rodzinę po Niemiecku.

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator.Opis Rodziny po niemiecku.. Nazywa się Basti i jest bardzo zabawny.. Lubi czytać książki.. Jest pracownikiem biurowym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt