Wierszyk na dobranoc dla chłopaka miłosny

Pobierz

Przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów na wiersze miłosne dla niej i dla niego.Wierszyki na dobranoc Na niebie już gwiazdy się pokazały.. Idzie prosto do Twych drzwi, do pokoju w którym śpisz.. Jak wszystko wokoło woła i pozdrawia Cię.. Jest już noc, sen przychodzi powolnie, ale ja ociągam się, bo chcę myśleć jeszcze o Tobie.na rozkochane nasze głowy.. Miłość jest piękna, Miłość jest ślepa czasem zdradliwa, czasem kłamliwa.. Dla przyjaciółkiDobrej nocki życzę Ci z nadzieją że będziesz miał kolorowe sny teraz kładź się już do łóżka niech mocno przytuli Cię Twoja poduszka.Dobranoc:* Idzie noc więc śpij i o słodkich rzeczach śnij.. Wierszyki i SMSy Na Dobranoc.. Życzenia takie można przesłać w formie kartki internetowej, SMS-em itp. lub złożyć osobiście właściwie bez okazji (miłość nie zna ograniczeń!).. To jestem spokojny, szczęśliwy, cały w wrażeniach.. Nie powinno się o nich jednak zapomnieć na rocznicę poznania się, pierwszej randki czy innego ważnego dla danej pary .Sms na dobranoc, wierszyki dla ukochanej i ukochanego na dobranoc słodki sms do chłopaka SMS Mój kochany, Uwielbiam, kiedy jesteś przy mnie, Uwielbiam, kiedy czuję Twój zapach, Uwielbiam, kiedy tulisz mnie w ramionach, Uwielbiam, gdy mnie całujesz i się do mnie uśmiechasz.. mój język Ci w usta wpadnie.Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być, Nawet kiedy bedzie źle..

Na dobranoc krótkie słowo, niech się śpi wam kolorowo.

Śpij spokojnie i słodziutko… Dobranoc mówię na noc, 100 buziaków śle, śpij spokojnie myszko moja, ja nigdy nie opuszczę Cie, będę zawsze przy Tobie, mniam, jesteś dla mnie wszystkim.. Oczy mi się zamykają, jestem ospały.. Ubiorę ciebie w błękit kwiatów, niezapominajek i bławatów, ustroję ciebie w paproć młodą i świat rozświetlę twa urodą.. Anioły snu niech nad wami czuwają, a z rana słowiki radosne witają.. i położy się między nami.. Autor: ulaŻyczę wam na dobranoc zdolności do porzucenia natrętnych myśli w kąt, niech wam śni się miły ląd, morze, zachód słońca, niech marzeniom nie ma końca.. Chce Cię przytulać, pieścić, całować I mówić "kocham", do całego świata wołać.. tęskniłem lata.. Każde twoje słowo.. Bo ja myślę wciąż o Tobie, wciąż istniejesz w mojej głowie.Wierszyki na dobranoc - Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie Pozdrowienia z Mazur Pozdrowienia z Tatr Pozdrowienia z Kołobrzegu Ostatnio dodane Tak bardzo chcę być z Tobą - szczere wyznania miłosne dla Niego Szczere wyznania miłosne dla niego - Piszę, bo mnie prosisz Jestem szczęśliwa - Wierszyk na WalentynkiDobranoc oczom, co świat oglądały Dobranoc ustom, co się uśmiechały Dobranoc sercu, które radośnie biło, aby coś miłego Ci się przyśniło Gwiazdki i księżyc świecą na niebie, a ja sobie leżę - brakuje mi Ciebie!Wierszyki na dobranoc dodał: Misia Spójrz tylko dookoła Spójrz tylko dookoła jaka piękna jest noc..

Strona zawiera gotowe teksty i wierszyki na dobranoc.

Położę się obok Ciebie.. Gdy dojdzie do łóżeczka pocałuje Cię w usteczka Zanim zaśniesz Złotko, pomyśl o mnie słodko.. Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna.. Dziś już późny nastał wieczór, więc spij dobrze i wypocznij,Życzenia miłosne to sprawa bardzo osobista i intymna, a zatem ich forma i treść zależą wyłącznie od nadawcy.. Niech ci przyśni się misiaczek, który daje Ci buziaczek.. Tym misiaczkiem jestem ja, więc dobranoc pa pa.. Kocham Cię!. Wierszyki miłosne - dawniej wysyłane tradycyjnie, a dziś za pomocą SMS-ów - zawsze cieszyły się dużym powodzeniem.. Spójrz w niebo, popatrz na księżyc, na gwiazdy jak uroczą mrugają.. Dobranoc mówię na noc, 100 buziaków śle, śpij spokojnie myszko moja, ja nigdy nie opuszczę Cie, będę zawsze przy Tobie, mniam, jesteś dla mnie wszystkim.. Pójdziemy cisi, zamyśleni, wśród złotych przymgleń i promieni, pójdziemy w ogród pełen zorzy, kędy drzwi miłość nam otworzy.. mów do mnie jeszcze.. "Bajki na dobranoc do czytania Opowieści na dobranoc do słuchania Bajka na dobranoc w TV Bajki na dobranoc do czytania Czytanie dziecku książek jest niezwykle ważne dla jego rozwoju, ale także dla budowania silnej więzi między nim a tobą.. Ta jedna wyjątkowo, bije jasnym blaskiem to dla Ciebie.. Wierszyki Miłosne .. Słodkich jak miód, milutkich jak puch, takich Ci zycze w dzisiejsza noc snow, bardziej kolorowych niz gwiazdki na niebie a oprocz tego slodkie buziaczki dla Ciebie:*:* Zagłosuj: Ocena: Dodał: Laska Znaki: 167 [2] Gdy ..

Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc .

Śpij dzisiaj z uśmiechem na ślicznej twarzy.. Głaszcz po twarzy muśnij szeptem tylko bądź.. Za dużo emocji, a jest późno i nie mogę wrzasnąć.. Kazimierz Przerwa-Tetmajer **** Miłość odwzajemniona jest dobraUrocze, śmieszne lub piękne wierszyki miłosne.. Chodź dookoła chłopców tyle dla mnie liczysz się tylko Ty .. Narodzenie Wierszyki miłosne Walentynki Życzenia dla przyjaciół Życzenia na 18 urodziny SMSy na dzień dobry SMSy na dobranoc Życzenia na każdą .Wierszyki na DobranocNajpiękniejsze życzenia imieninowe, piękne życzenia i wierszyki na imieniny, ładne życzenia i wiersze z okazji imienin, śmieszne i zabawne wierszyki i życzenia w dniu imienin, magiczne, tajemnicze, wierszyki i życzenia dla mamy, taty, babci, dziadka, cioci, gotowe darmowe teksty życzeń i wierszyków imieninowych, oficjalne, biznesowe życzenia imieninowe na telefon, sms, Sms-yWierszyki na dobranoc, smsy na noc.. Idzie sms-ik w drogę bo ja sama przyjść nie mogę.. Życzenia takie można przesłać w formie kartki internetowej, SMS-em itp. lub złożyć osobiście właściwie bez okazji (miłość nie zna ograniczeń!).. idź już spać, mały aniołku, bo nie wyśpisz się.. jak ja bardzo kocham Cie!. Wybierając bajki do czytania na dobranoc, możesz sięgnąć po klasyczne baśnie albo którąś z .Powiem Ci jeszcze koteczku skrycie że jesteś miłością na całe życie..

Przytul mocno otrzyj łzę tylko bądź.Na dobranoc trzy słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka.

Ślę Ci dobre życzenia na noc, by sen przyszedł błogi i zapomniałSMS na dobranoc w formie wierszyka miłosnego to świetny pomysł zakończenia dnia dla zakochanych.. Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.Bo miłość to szczęście a nie ból i rany Każdy chce kochać i być kochanym… Miłość!. Szeroki wybór życzeń i możliwość szybkiego i darmowego pobrania.. Niech Ci sen spokojnie minie i Twe smutki niech rozmyje Ciemna nocka już nastała księżyc i gwiazdy na niebie spotkała.Miłość moja to Ty, moje złote sny, moje spełnienie marzeń, splot szczęśliwych zdarzeń, Twoje pocałunki na dobranoc, Twój uśmiech budzący mnie rano.. A we śnie niech się spełni, o czym tylko marzysz.. Śpij spokojnie i słodziutko.. Nie powinno się o nich jednak zapomnieć na rocznicę poznania się, pierwszej randki czy innego ważnego dla danej pary .TOP-5 Pozdrowienia Pozdrowienia na dobranoc - Często marzę sobie w nocy Wierszyki na dobranoc - Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie Pozdrowienia z Mazur Pozdrowienia z Tatr Pozdrowienia z Kołobrzegu Ostatnio dodane Tak bardzo chcę być z Tobą - szczere wyznania miłosne dla Niego Szczere wyznania miłosne dla niego - Piszę, bo mnie prosiszWiersze na dobranoc od serca (romantyczne) Bo jedno jest pewne - zawsze będę tu.. *** Na dobranoc, na.Wyznania miłosne dla Niej - W wirze życia Cię wyszukałem; Piękne wiersze i wierszyki miłosne dla chłopaka, dziewczyny - Wystarczy jedno słowo; Najpiękniejsze życzenia na Walentynki dla Zakochanych-Gdy siedzę na łóżku i patrzę przed siebieDla Ciebie wszystkie przykazania złamałem.. Lecz tylko silne uczucie może przetrwać Na wieki!. Przytul Mnie nie mów nic tylko bądź.. jak ja bardzo kocham Cie!. Lecz powiem Ci to na uszko Jesteś jedyne, moje serduszko.. :* SMS na dobranoc z całusem teraz do ciebie leci, humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.Życzenia miłosne to sprawa bardzo osobista i intymna, a zatem ich forma i treść zależą wyłącznie od nadawcy.. :* SMS na dobranoc z całusem teraz do ciebie leci, humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.Wiersze miłosne na dobranoc "Mów do mnie jeszcze.. Za taką rozmową.. To Ty rozpalasz ognisko miłości, to Ty jesteś moim źródłem radości, moim bezpieczeństwem, słodkim spokojem, to Ty jesteś życiem moim.więc Ci wierszyk ślę Kochanie!. ja przylecę do Ciebie w środku nocy.. Okryję nas skrzydłami.. słodkie w mym sercu wywołuje dreszcze - mów do mnie jeszcze.. Mów do mnie jeszcze.. Ludzie nas nie słyszą, słowa twe dziwnie poją i kołyszą, jak kwiatem, każdym słowem twym się pieszczę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt