Ułóż treść zadania do ilustracji i rozwiąż je

Pobierz

Rozwiąż zadania tekstowe.. Zabawa dydaktyczna "Kupno - Sprzeda ż".. Zanim przystapisz do pracy zgromadz nastepujace skladniki kilka listkow salaty 3 jajka ugotowane na twardo 3 plastry zoltego sera 12 wykalaczek szczypta soli ugotowane na twardo jajka obierz ze skorupek oplucz i przekroj wzdluz na .Ułóż zadanie do ilustracji.. Zadanie.. 3 s. 77 (P) Dla chętnych Zad.. Zmień treść zadania tak, aby rozwiązaniem było działanie odwrotne do zapisanego wyżej.. Ułóż i napisz treść zadania do podanego krótkiego zapisu.. Obliczenia i odpowiedzi napisz w zeszycie.. - W dzisiejsze zajęcia wprowadzi was matematyczna łamigłówka i hasło, które odczytacie po jej rozwiązaniu.. Podkreśl takim samym kolorem te, które należą do tej samej rodziny.. Możesz wymyślić zasady gry wspólnie z koleżankami i kolegami.. odpowiedź: Bilet na koncert jest o 7 złotych droższy od biletu do kina Autor edytował treść zadania 25.10.2011 (15:42), dodano 3 klasa podstawówkaUłóż treść zadania do działania przedstawionego na drzewku.. Ułóż zadanie i rozwiaz je.. Powiedz, co masz obliczyć, czyli odczytaj pytanie.. II -Ułóż treść zadania do przedstawionej sytuacji Gr.. Ile wskazówek ma zegar na ilustracji?. źródło: Odkrywam siebie I świat kl.3 część 8 str.15 dom.. Zapisz pytanie i rozwiąż zadanie.Ułóż i napisz do każdej ilustracji dwa zdania, w których będą wyrazy z rz lub z zakończeniami -ów, -ówka..

Ułóż treść zadania do ilustracji i pytania.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Ułóż zadanie do ilustracji i rozwiąż je w zeszycie.. Oblicz ile w sumie cukierków mają dziewczynki, Ewa-16 cukierków.. 5.2.W zeszycie do edukacji matematycznej napisz dzisiejszą datę i Zadania z treścią.. Zapisz w zeszycie pytanie, obliczenie i odpowiedź.. Przeczytaj wyrazy.. Ułóż treść zadania do ilustracji i działania -zad.2 s.59 podręcznik.Ułóż i napisz treść zadania do wybranej formuły z zadania 2.. 3.Wprowadzenie do tematu zajęć poprzez rozwiązanie matematycznej łamigłówki i odczytanie hasła.. haftowanie harcerski hafciarka harcerka harcerz haftować harcereczka harcerstwo harcmistrzUłóż treść zadania do ilustracji.. Jakimi liczbami uzupełnisz obliczenia?. Odp.. Ile okien jest na wieży zegarowej?. Wykonaj matematyczne polecenia- zad.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. matematyczna/ • Zad.1 Ułóż zadanie o ssakach na wsi do podanej formuły matematycznej • Zad.2 Ułóż zadanie tekstowe do ilustracji i danych • Zad.3 Dobierz pytanie i rozwiąż zadanie: Gospodarz w poniedziałek zebrał w kurniku 14 jajek a we wtorek o 6 mniej.Najlepsza strona do nauki matematyki.. Wytnij karty wzdłuż zaznaczonych linii i przyklej je na tekturę lub kartkę z bloku technicznego.. Odpowiedz, czy możesz rozwiązać zadanie: TAK, NIE..

Ułóż dwa zadania do ilustracji - zad.

Układamy przykładową treść zadania: Marek miał 76 zł.. Zapisz pytanie i rozwiąż zadanie.. IV -Rozwi ąż zadanie - prezentacja przez uczniów ułożonych zadań.. WYCHOWANIE FIZYCZNE Wykonaj proponowane ćwiczenia- uczniowie układają treść zadania w oparciu o ilustracje Gr.. zad 3Po wykonaniu wszystkich zadań dzieci układają obrazek z części - jest to zdjęcie psa - nawiązanie do treści polonistycznych, które wystąpią w dalszej części zajęć / ed.. Wykorzystaj karty do gry w "Ile było…?".. Dopasuj wyrażenia do ilustracji 1-7.. Dlaczego?Ułóż zadanie do ilustracji tak, żeby można było rozwiązać je za pomocą mnożenia.. Powiedz, czego nie wiesz?. Zapisz pytanie i obliczenie.. 76 zł - 12 zł = 64 zł.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Odczytaj pytania i zapisz w zeszycie obliczenia.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Ile chmur jest na niebie?. Zapoznaj się z treścią zadania i wykonaj polecenia.. Uważnie przeczytaj zadanie.. : Babcia kupiła szalik za 37 zł i rękawiczki za 9 zł.. Zadania z matematyki, tabliczka mnożenia.4.. Ile chorągiewek jest zawieszonych na wieży?Imię i nazwisko Zadanie 1.. Treść zadania, obliczenia i odpowiedź zapisz, proszę w zeszycie do matematyki.. Zapisz je i.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

III -Ułóż treść zadania do ilustracji Gr.

Jestem starszy o 6 lat.. Podkreśl te wyrazy.. Ułóż pytania do tego zadania, aby jedno zadanie trzeba było rozwiązać za pomocą dodawania, a drugie - za pomocą odejmowania.Matematyka - podręcznik s. 31, zad.. Utrwal nowe słownictwo wykonując zadanie 2 i 3/86.. Powiedz, co wiesz?. Zapisz pytania i obliczenie.. Otwórz podręcznik na stronie 87.. Pytanie, obliczenie i odpowiedź zapisz w zeszycie- zad.. 3 Klasa Podstawowa .. Zapisz je i rozwiąż w zeszycie.. Nie mam konta, chcę się zarejestrować .1.. 1- przeczytaj polecenie, oblicz brakujące ceny, działania zapisz w zeszycie, do wybranej ilustracji ułóż treść zadania i zapisz w zeszycie, zad.. Napisz pytania i rozwiąż zadania.. Rozwiąż je i napisz odpowiedź.. Ewa ma 16 cukierków, Ania ma o 4 cukierki wiecej od Ewy.. 4, s. 32(Matematyka) i napisz je w zeszycie wraz z rozwiązaniem i odpowiedzią - rozwiąż zadania tekstowe nr 1, 2, 3, s.32(Matematyka) - przeczytaj informacje o kolejnych etapach przygotowania przedstawieniaUłóż zadania do ilustracji.. Oblicz w pamięci.. O czym będzie zadanie?. 2 wykonaj ustnie, zad.3, 4 rozwiąż do zeszytu; ćwiczenia s. 43 - pracę w zeszycie i ćwiczeniach proszę sfotografować i przesłać na pocztę do wychowawcy.. 2011-05-18 20:16:50; Potrzebuje pilnie zadania na dzisiaj .. ułóż treść i rozwiąż zadanie: T= 2 pi i pod pierwiastkiem l\g prosze o pomoc z góry dziękuje ;* 2011-11-08 16:55:55; napisz treść zadania do działania 45:3=15 odpowiedź: w ogrodzie zakwitło 15 czerwonych tulipanów..

I -Ułóż zadanie do ilustracji Gr.

Zapisz temat do zeszytu.. Wydawnictwo Wesoła Szkoła Matematyka .. Question from @Buzkkaa22 - Gimnazjum - MatematykaUłóż treść zadania do rysunków i rozwiąż je.. Wybierz jedno zadanie ze strony 50 w zeszycie dwiczeo i rozwiąż je.. Ola ma o 4 razy wiecej cukierków niż Ewa.. Zadanie.. : Mam 37 lat.. WF - Ćwiczenia ogólnorozwojowe - wykonaj skłony do boku, zrób kilka przysiadów, potem przysiad podparty z wyskokiem, pajacyki .Ułóż treść zadania do podanej odpowiedzi.. - proszę wykonać działania, zapisać pod nimi wyniki, uporządkować je rosnąco.Zadanie 2, s.35 (wykonaj tylko pierwszą część zadania) - tym razem spróbuj sam ułożyć treść zadania do ilustracji, rozwiązać je i ułożyć odpowiedź.. Odp.. - oczywiście o kupowaniu.. Szkoła podstawowa.. Wymień liczby, które są w zadaniu.. Zaloguj się.. Jeśli nie potrafisz ułożyć działania do zadania, wykonaj ilustrację(schemat) następnie ułóż działanie do ilustracji.Ułuż treść zadania rozwiąż je i prześle do oceny /dodowanie i odejmowanie ułamków liczb mieszanychTreść zadania Autor: Domino_7 Dodano: 5.9.2010 (19:50) Ułóż zadanie o swoich wakacjach i je rozwiąż W wakacje bylem nad mozem w sopocie na 3 dni od 27 czerwca do 1 lipca- powtórz sobie poznane liczby rzymskie od 1 do 12 - ułóż treść zadania do ilustracji zad.. Ułóż treść zadania do rysunku i rozwiąż je.Ułóż tresc zadania do ilustracji tak zeby można było je rozwiązać za pomocą działań 7+4 lub 11-4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt